Erkekler, kızkardeşinize yahutta ablanıza müdahale edermisiniz?

evet beyler sorum size kızkardeşinize ya da ablanıza karışırmısınız evden çıkış saatleri giyiniş tarzları vesaire konularda onlara müdahale edermisiniz

Güncellemeler:
3ay güncel

0|1
22

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin hangi konularda nasıl baktığıyla ilgili uyarırım, baktım hala o dik kafalılık devam ediyor, o zaman müdahele ederim bacım sonuçta
    Ama iyi ki tek çocuğum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hayır çok saçma. Ben zaten liberal (özgürlükçü) bir siyasi anlayışa sahip olduğumdan dolayı, ablalarımın sosyal ya da özel ilişkilerine karışmak gibi bir densizlik asla yapmadım. Onlar benden yaşça büyük ve nasıl davranmalarını bilmeleri gerekiyor. Çoğu durumlarda onlara ilişkileri konusunda fikir verdiğim olmuştur. Ancak zorlamadım çünkü ne onlar beni zorlayabilir, ne de ben onları zorlayamam. "Ablama karışırım" diyenler için ise şunu söyleyim, ablaları onlara karışsa, hangi kızla ne yapmaları gerektiğini söylese, hemen kıyameti koparırlar. Çünkü onlara göre erkek haklıdır, erkek ne derse o dur. İşte ben bu zihniyete kökten karşı bir adamım.

1|1
    0|0
  • Ablama müdahale ederim nereye gittiğini kaçta döneceğini kıyafetine de karışırım. Nereye gittiğini sorarım çünkü başına birşey gelirse nerde bulacağımı bilmek için saati sorarım çünkü merak etmemek için giyinişine karışırım erkeğim diğer erkeklerin ne düşüneceğini Nasıl davranacaklarını bildiğim için yeterli olmuştur herhalde ☺️☺️

1|1
    0|0
    • 3ay

ha yani sen böyle şeyler düşünüyosun. diğer erkekler de düşünür diye ablana engel oluyosun :D iyiymiş la :D

• 3ay

@Kensai bence senin ya okuma problemin ya anlama problemin var ☺️☺️

• Karışırım ancak abartılacak kadar değil. Onunda özgürlük hakkı olduğunu savunurum. Yarı çıplak gezmesine müsade etmem ama.

1|0
    0|0
  • Belli oranda karıştım

1|0
    0|0
  • Neden Etmiyeyim etmemem İçin bir Neden var mı

1|1
    0|0
  • Etmeme gerek yok

1|0
    0|0
  • Kesinlikle karisirim

1|0
    0|0
  • Tolerans tanirim ancak masaya yumrugumu vurmasini bilirim

1|0
    0|0
  • Yoo.. Manyak mıyım ben. Niye karışayım.

1|0
    0|0
  • Ederim

1|0
    0|0
  • Tek çocuğum, kardeşim yok. Fakat, kardeşim olsaydı ahlaken müdahale edebilirdim.

1|0
    0|0
  • Bacaklarını kırarım otursun evinde gerçi kız kardeşim yok ama 😂

1|0
    0|0
  • Karışmam ne zaman gelip ne zaman gideceğini bilir taşıyamayacağı birşey de giyinmez.

1|0
    0|0
  • Çok aşırı müdahale edeim o yüzden ablalarım benden çok çekinirler :)

1|0
    0|0
  • ablam ya da kız kardeşim olmayınca müdahele etmiyorum

1|0
    0|0
  • sadece onlara degıl sevdıgım yani benım ıcın degerlı olan kadınlara da karışıyorum, emirvaki değil sadce dusuncemı belırtırım

0|0
    0|0
  • 20 yaşında sevgilisini falan tanıyorum sıkıntı yok yani karismiyorum

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hiç ettirecek bir şey yapmadı sağolsun...

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet turk erkeginin en onemli ozelligi bu zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...