Aranızda arkadas edinme sıkıntısı ceken var mi?

Ben son yillarda cok sehir degistirdigim icin kalici arkadas edinemedim. Edinemeye edinemeye nasil edinecegimi unuttum acikcasi. Boyle sosyal, enerjik arkadaslar bi' akil verseniz ve ya dertlessek.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bisiklete basmaman yeterlidir Turkiye nin her yerinde çok güzel arkadaşlıklar edinebilir bazıları ile de güzel dostluklar kurabilirsiniz..

1- Yapmanız gereken ilk iş bir Bisiklet almak (dusunurseniz yardımcı olurum seve seve)
    2- Sosyal medya Facebook da Bisiklet gruplarına katılıp iletişime geçebilirsiniz ve turlarına katılım sağlayabilirsiniz
    3- Çadır Kamp Doğa olayını seviyorsanız ilgili malzemeleri de almanız gerekir (yine seve seve yardımcı olur fikir verebilirim)
    4- Asla pişman olmazsınız benimle iletişime de geçebilirsiniz detaylı bilgi için
    5-. İlgi alanınıza girmiyorsa söylediklerim dertleşmek için mesaj da atabilirsiniz Arkadaşım.

Saygılar sevgiler Hayırlı Sabahlar. 😊🚴🚵🍀🏕

1|0
    0|0
    • 3ay

Tesekkur ederim aslinda severim de duzenli olarak surdurebilecegimi sanmiyorum :(

• 3ay

Tesekkur ederim bunu da yapmadan olmeyi dusunmuyorum :)

• 3ay

Hadi bakalım arkadaşım zaman geçiyor çok boşlama zamanı sonra belki fırsatın olmaz. Bu yaşları bir daha yasamayacagiz #Yola #çık #Yolaçık

En İyi Kız Görüşü

• Kalıcı 3 tane var. Gerisi palavere sjjsjs sıkıntı çekmiyorum zaten kaç senedir aynı ortamdayım. 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1-0 öndesin dişisin :) Bunu konuyu fazla irdelem boş insanlarla olmaktansa bekle gerçek arkadaşlıklar seni bulsun.

1|0
    0|0
  • Arkadaş edineceğine. Hayvan besle ;) daha az dert. Daha çok ilgi. Karşılıksız sevgi duyuyosun falan :) Daha samimi ve gerçek. En azından yalanı dolanı olmuyo. arkandan iş çevirmiyorlar. sevgiline yazılmıyolar.
    sosyal hayat bana göre değil aslında :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben de boyle dusunmeye basladim aslinda. Son olarak hayatimda kalan cok sevdigim cocukluk arkadaslarimin da artik beni unuttugunu gorunce iyice karamsarlastim.

• 3ay

Evet buyuk sıkıntı. Kadınlarda daha kotudur eminim.

• 3ay

Bilmem kadınları da.. Onlar arkadaş bulmakta hiç zorlanmıyorlar :)
      Yani arz talep meselesi :D Kadın bir de sevgili bulma konusunda da çok zorluk çekmez. O yüzden sosyal hayatta daha az yalnız oluyor kadınlar.

• Arkadaş edinmekten kolay ne var telefon 100 lerce numara var bir arayıp kardesım yarın takılalım desem ooo çekip takılıırız demeye bakıyorlar. yani sana şunu söyleyim arkadaşlık pek önemli değil 1 tane dostum olsun o 100 arkadasımı feda edeyim. sende zorlama bu kadar bence arkadaştan zarar gelir her zaman farkında olmadıgın zararlar gelir :)

1|0
    0|0
  • Öyle bir sıkıntım olmadı

0|0
    0|0
  • Arkadas edinmek basit
    Onemli olan kalici dost bulabilmek
    Hic mi mahallede bakkalda gorup te konusmuyorsun

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar hiç böyle bir problemim olmadı çok şükür her girdiğim ortamda kendime çevre edinebiliyorum...

0|0
    0|0
  • Erkek arkadas istiyosan kolay da kiz arkadasi da bir kursa ise gir

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yok bu sıkıntıyı yaşıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• akıl vermeyle olacak iş değil

0|0
    0|0
  • Istemesemde cekiyorum ustume

0|0
    0|0
Yükleniyor...