Sigara icen basörtülü kizlar icin ne düsünüyorsunuz?

Hep merak etmisimdir. Bu sitede ki arkadaslara da sormak istiyorum bunu.

0|0
2026

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey düşünmüyorum Başörtülüleri ne snaıyorsunuz siz 0 hata ile mi yaşıyorlar. Herkezin bir beklentısı var kapalı kızlardan Neden sevgilisi var neden dans edıyor neden sigara içiyor nedne makyaj yapıyor Peygambermı la bu ınsanlar 4/4 lük yaşasınlar hayatı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Normal.

1|4
    0|0
  • hiç bişey

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum, içebilir yani.

1|0
    0|0
  • İnsanlar 3 e ayrılıyor dımı erkekler kızlar ha bıdee kapalılar aynı şey acıklarda niye absürd karşılanmıyor acaba nıye bı ayrım

1|0
    0|0
  • sitede kuşumun psikolojisi mi bozuk diye soru bile gördüm, ama gördüğüm en saçma soru bu sanırım, bir insanın başörtülü olması peygamber olduğu anlamına gelmiyor ki peygamberler bile hata yaparken çok ilginç bir soru tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Umrum dışı.

2|0
    0|0
  • Dusunulecek birsey yok. Gayet dogal degil mi?

1|0
    0|0
  • Başörtülü açık meselesi değilde. Ben genel olarak kadına sigarayı yakıştıramıyorum..

1|0
    0|1
  • başörtüsü neyi değiştiriyor? saygısızca bu.

1|0
    0|0
  • İçsinler onlarin cani yok mu

1|0
    0|0
  • Onlarda insan

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda. Gereksiz bir soru olmuş

1|0
    0|0
  • kötü anlamdamı sordun iyi anlamdamı yani merakının sebebini söyle sigara içmek günah baş örtmek sevapmı?

0|0
    0|0
    • söyle basörtülü olmak kendini korumak ama sigara kullanmak bir yerini göstermek degil sadece iciyor demek ama buna ragmen bana itici geliyor ve yakismadigini düsünüyorum bu nedenle burada sormak istedim

• cok haklisin

• 😔 haklı olmaktan nefret ediyorum

• Sigara 👎🏻👎🏻👎🏻

0|0
    0|0
  • Ama ne alaka

0|0
    0|0
  • Saçma geliyor bana

0|0
    0|0
    • himm ama sigara dinen haram da degil sadece mekruh- ona ragmen neden böyle düsünüyoruz? bak bende senin gibi düsünüyorum ama neden böyle düsünüyoruz onu merak ediyorum. düsününce acik kapali fark eder mi?

• Bilmiyorum ki saçma geliyor işte bana mesela başı kapalı allta daracık kot mini etek yüzde makyaj burada nasılım diye sormalar vs. saçma şeyler bunlar bence. Tabi ki her kapalı böyle değil ama bunları yapana da müslüman değil süslüman denir

• İğrenç diyorum. Tiksindirici bir şekilde bakıyorum.

0|0
    0|1
  • Bende iciyorum, neden ki?

0|0
    0|0
  • sigaranın cinsiyetimi olurmuş erkekler içebilir ama kadına yakıştırmıyorum ne bu algı ya ne biçim ülkede yasıyoruz şu düşünceye bakın. içen içer kimseyi ilgilendirmez kendi sağlığı kendi günahı.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...