Yardımcı olabilirmisiniz? Ne yapıcağımı bilemiyorum? Kardeşim büyük biri işe yazışıyor?

Kız kardeşim 13 yaşında ve instagramda bir erkekle tanışmış 16 yaşındaymış kendisi ben daha yeni öğrendim tipini gördüm 18 givi duruyordu bilemem. 2 aydan beri yazışıyormuşlar.. Uyardım ama dinlemiyor çok asi zamanlarında.. Ergenlik dönemi. İçimde bir sinir var. Dedim sadece arkadaş gibi yazışıcaksınız. Zaten öyle yazışıyoz dedi. Ama hata yapmasından korkuyorum. Annemlere söylesemmi diye düşündüm bana lütfen söyleme dedi. Yapmicam dese bile yapabilir gizliden. Annemlerede söylesem iyice içine kapancak. Şeref yoksunu insanlar çok bar bu dünyada. Kardeşiöde saf manyak bir tip.! Ne yapcam ben içimdede tutamıyorum!

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Burada dediklerini ona da söyle senin için endişeleniyorum çok manyaklar var dünyada de, her konuda sana danışabileceğini söyle, annemlere söylemeyecem ama benim haberim olsun falan de.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence cocukla konus bak kardeşim sıze arısmıycam ama kardeşimi sana emant edıyorum gıbısınden sözler söyle. ve kardeşinin yası cok küçğk ya 15 falan olsa iyide o çocuk onu kullanmasa bari

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet

• 3ay

Yapmalıyım haklısın

• 3ay

Benımde o yaslarda sevgilim olmustu ahtırlıyorum hala okul arkasında bulusmustuk benı opmustu falan o zaman cahildim yanı cocukta 2 yaş büyüktü ben 14 o 16 pişmandım kardeşinlede konus pişman olucagın seyler yapma de ve asla bagırma arkadaş gibi davran çünkü saklamasın hiç bişeyini anlatmasına izin ver sende ona anlat iletişim kurun anca oyle korurursun kardeşini

Erkekler Ne Diyor 3

• Hımm, bence sana güvenmesini sağla, her şeyini sana anlatır güvenirse o zaman sen yönlendirirsin onu

0|0
    0|0
    • 3ay

Biliyorumda içim içimi yiyor! Bir kaşık suda boğmak istiyorum onu sinirden. Hiç beklemezdim !

• 3ay

Böyle yaparsan yangına körükle gitmiş olursun

• 3ay

Biliyorum ondan dolayı susuyorum

• Ailenle aranız ne kadar iyi bilmiyorum içli dışlı iseniz anne arkadaş gibidir. Paylaş annenle

0|0
    0|0
  • Niye mikiseceklermi canim rahat ol yapmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben oyun oynardım vay be

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet bende!! Çağ çok değişti

• 3ay

Sen yine takip et. Eğer kizarsan daha çok yapabilir eğer sana söylerse düzgünce konuş vazgecirt

• 3ay

Tamam..

• Gizli gizli kontrol et

0|0
    0|0
Yükleniyor...