O kadar yıldan sonra amacı ne olabilir?

İlkokuldan bir arkadaşım ( erkek) aradan kaç yıl geçmiş şu an üniversiteye gidiyoruz samimiyetimiz yok bana mesaj attı konuştuk bir süre sonra buluşmak istedi ben de istemedim sonra bir süre yazmadı şimdi tekrar napıyosun tarzı yazmaya başladı film önerisi istedi film önerdim iyi ki varsın dedi bu ne demek oluyo ilkokulda bile samimi değilken?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanıyordur yahu. Ne bu sitem sendeki de. Bir şans versene. Niye böylesin? Ne olacak ki? Bir şey yapmaz merak etme. Konuşursunuz.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde boyle olmustu. Bence baktı ilkokuldan guzellesmissin falan ya da hazır tanisiksiniz zaten film ayagina kendine ayarlicak

0|0
    0|0
    • 3ay

Haftasonu buluşmak istemişti ben de reddetmiştim anladı zannettim bir süre yazmadı arada tekrar yazıyo en son iyi ki varsın yazmış ki öyle bir cümle kurmasına sebep yok hala daha istemediğimi anlamamış olabilir mi? Teşekkür ederim

• 3ay

Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana yürüyor

0|0
    0|0
  • O zamanlar aklındasındır kendine güvenmiyodur kücikken simdi cesaret etmiştir

0|1
    0|0
  • Bende aynı senin anlattığın gibi biriyim tıpa tıp aynı hatta 6 ay boyunca sevdiğimi hislerimi herşeyimi yazdığım bir defter tuttum vermek için buluşalım dedim erkek arkadaşıma sormam lazım dedi ben bittim orda

0|0
    0|0
  • Erkeğin amacı hep aynı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana ilgi duymaya başlamıştır muhtemelen

0|0
    0|0
Yükleniyor...