Ülkede terör olaylari neden bitmiyor, devlet neden askerlerimizin ölmesine engel olmuyor?

Neden askerlerimiz ölüyor goz gore gore. Neden bu teroristleri toptan oldurmuyoruz temizlemiyoruz. Neden askerlerimizin ölmesine goz yumuyoruuz. Anlamiyorum bunu aciklar misiniz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Onlara yapılan destek bize yapılsa dubai olmuştuk

0|1
    0|0
    • 3ay

abd mi israil mi kom yardim ediyir

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında basit. Öldüremediklerimize hinlik yapar kin güder fenalıklar yaparız. Bizde yok edilmek istenen bir ulusuz ve öldüremeselerde sürekli olarak çomak sokuyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim zoruma gidiyor abi askerimin göz göre göre ölmesi. Serefsizler dagda elini kolunu sallayarak dolasiyor, bizde ne zaman saldiracaklar diye bekliyoruz.

• 3ay

Bunun sorumlusu devlet zatenToplayacaksin tskyi tanklari ucaklari helikopteri saldiracaksin temizleyeceksin hepsini. Niye yapamiyoruz bunu ya

• 3ay

Yok öyle değil kardeşim. Çok uzun mevzular sen halktan asker yaratırsan sonrasında ardlarında üzülecek ya da kahrolacak diyelim binlerce insan bırakırsın. Gönüllü olarak gidip ya da askerliğe profosyonellik kazandırıp meslek gibi bakan insanların aile ve arkadaşları hemen her an herşeye hazırlar. Biz normal halk olarak askere gidiyoruz hayatı boyunca silah sıkmayan yürümeyi bile bilmeyen insanları 3 5 çapulcunun eline bırakıyoruz. Şu ana kadar gördüğüm en ılımlı hükümet bu hükümet. Şunu unutma ne kadar çok şehit veriyorsak ülkede işler o kadar doğru gidiyordur. Şehit sayısı ne kadar az olursa görünürde herşey yolunda gibi gçzüksede kapalı kapılar ardından ülkeyi çıkarcılara satıyoruz demektir.27 senemin 19 senesi siyaseti araştırmak anlamaya çalışmakla geçirdim tek emin olduğum şey bu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamlar zevk duyuyor şehit vermekten ama şehit vermek onlar için düğün eğlence demek

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim zoruma gidiyor abi askerimin göz göre göre ölmesi. Serefsizler dagda elini kolunu sallayarak dolasiyor, bizde ne zaman saldiracaklar diye bekliyoruz.

• 3ay

Sıkmaya yetki de yok saçmalık onlar Ateş ederse edebiliyorsun

• 3ay

Toplayacaksin tskyi tanklari ucaklari helikopteri saldiracaksin temizleyeceksin hepsini. Niye yapamiyoruz bunu ya

• Çünkü polis ve askere sık emri verilmiyor terörist el hareketi çekerek karşısından geçiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

pkk dan mi korkuyoruz da saldirmiylruz

• 3ay

İşte sorunun en büyüklerinden biri de o düzgün biri yok

• 3ay

osman pamukoglu var

• Sence ulkeyi yonetenler Turk degil mi acaba?

0|0
    0|0
    • 3ay

turk evet ama benim zoruma gidiyor abi askerimin göz göre göre ölmesi. Serefsizler dagda elini kolunu sallayarak dolasiyor, bizde ne zaman saldiracaklar diye bekliyoruz.

• 3ay

ulkedlmizdeki halkimiz malwsef onlara oy veriyor hep

• 3ay

Neyse.. simdi neden askerler öluyor bir nevi anladin mi kimsenin umurunda degik yani

Yükleniyor...