Mesafeler onu kaybettirir mi?

Babamın işi sebebiyle yaşadığımız şehirden ayrılıyoruz ve ben oradaki en yakın arkadaşımı çok özlüyorum. AKLIMA gelince geceleri uyuyamıyorum. Benim için yaptığı fedakarlıkları, dostluğumuzu düşündükçe ağlıyorum. Aramıza mesafe girince ya eskisi gibi olamazsak korkusu var. Onu kaybetmek istemiyorum. Eskisi gibi hergün bulunamayacağız ve konuşamayacağız, bu da bizi uzaklaştırır mı? Birbirimizi kardeşimiz kadar sevdiğimizden şüphe yok ama insan korkuyor. Yaşanmışlıklarınız ve görüşleriniz varsa yazın lütfen.

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Benim yaşanmışlığım var 9 yıllık dostum Can dostum Benim için kan bağı olmasa da gerçek bir kardeşten farkı yok.. Hergünümüz beraber geçerdi aynı şehirdeyken Birbirimizin kıymetini hep bildik çok şükür yeri geldi fedakarlıkta yaptık birbirimiz için. Ve ben üniversiteye başladım O da farklı şehirde başladı. Belki uzaktayken eskisi kadar çok konuşamıyoruz. Ama o bendeki yerini Ben ondaki yerimi bilirim. Ne zaman yaz olur memlekete döneriz Yine bir anımızı ayrı geçirmeyiz. Eğer birbirinize gerçekten çok değer vermişseniz. Bunu kimse bozamaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle bir şey yaşadım bir ara uzaklaştık ama tekrar yakınlaştık uzaklaştığımız dönemde bile birbirimiz en iyi arkadaşıydık gerçek dostsanız sizde kopmazsınız

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesafeler her seye engeldir

0|0
    0|0
  • Benim öyle kaybettiğim çok arkadaşım oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...