Hiç arkadaşım yok, çok yalnızım?

Sorun bende sanırım, insanlarla iyi geçiniyorum kendi halimde birisiyim ama okula gittiğim zamanlar bile tektim genelde pek arkadaşım yoktu olanlarla da konuşmuyorduk fazla. Okul arkadaşlarımdan da çoğu silmiş facebook hesabımdan ve sürekli ilk adımı benim atmam gerekiyor, ilk adımı atsam bile bazı kişilerin umursamaz cevapları oluyor. Kendime güvenim kalmadı artık artık canım sıkılmaya başladı bu kadar asosyallik yüzünden. Ben bu insanlara ne yapıyorum anlayamıyorum ya internetten tanıdığım da aynı gerçek hayatta tanıdığım da aynı. Artık bütün tanıdığım eş, dost, akraba, arkadaş v. s ile bütün bağlantımı kopartıp hayatıma annem, babam ve ablam ile devam etmek istiyorum ölene kadar... Tek sorun tip ve ses sanırım bu ikisi olmayınca insanlar size 3. sınıf bir kişi gözünde bakıyor. Paranoyak ettiler beni, şizofrene bağladım iyice. :(

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen=Ben. Gercekten ayni durumdayiz

0|1
    0|0
    • 3ay

Eee sen ne yapıyorsun, bıktın mı bıkmak üzere misin? :)

• 3ay

Yapacak bir şey yok insanlar bizi istemiyor :/

• 3ay

Aslinda biz onlari istemiyoruz. Insanlarin nasil oldugunu bilmiyoruz ve hep yuksek bir beklenti icine giriyoruz sonra da icimize kapanip agliyoruz

• Sosyalleş ve kimseyi takma bak nasıl geleckler yanina insanin kendinden baska dostu yokki olsada geneli sahte menfaat degil mi? Ozguvenini gelistir hayallerinin hedeflerinin pesinden git

0|1
    0|0
    • 3ay

İyi de bisiklete biniyorum ve bir kaç arkadaş var 3-4 kez yazdım bugün müsaitim şu gün müsaitim diye ama tık yok hep işleri oluyor bende yazıyorum ne zaman müsaitsen yaz bana çıkalım ayarlarız diyorum ama yok. Sesim ve tipim kötü sanırım tek sorun bu. Özgüvenim bu yüzden hep kırıldı, bir kız var ilgimi çekiyor ama ona internetten bile yazamıyorum...

• 3ay

Tahminler bunlar degil mi 😑 seviyorsan gercekten bunlar dert olmamali ama hoslantiysa birak olsun derim rica ederim😊

• 3ay

Bilmiyorum seviyorum heralde, çalıştığı yerde biliyorum gidip banka hesabı açtırasım var onu görebilmek için. Akşam saat 18 olduğunda gözlerim yolu izliyor belki 5-10 saniyeliğine de olur da görürüm diye. O nasıl hissediyor emin değilim beynim benimle maytap geçiyordur belkide hiç bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...