Dul çocuğu olmayan genç bir hanıma evlenir miydiniz? Boşanmış olması sizi etkiler miydi?

Soru açık. Işi gücü olan kendini geliştirmiş genç bir bayanın boşanmış olması sizi etkiler miydi? Niyetiniz farklı okur muydu?

Güncellemeler:
3ay Çocuk yok. Kayinvalidesi ve eşi ile zihniyet farkından dolayı ayrılmış olsa. Insanları evlenmeden anlayamiyorsunuz sevince göremiyorsunuz belki bilmiyorum.26 yaşında çalışan bir bayan düşünün.
3ay Sevme fırsatı verir miydiniz kendinize. Dük diye direk dualar miydiniz? Ya da kötü niyetli bakarmiydiniz?

0|1
4|35

En İyi Erkek Görüşü

• Oda bir insan neden evlenilmesin demekki hakkında hayırlı olanı o eşi değilmiş 😔

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu işler kader kısmet.
    Kuzenim ilk kez dul ve çocuklu bir kadınla evlendi ve şu an da çok mutlu.
    İki çocuğu var. Biri üvey diğeri öz. Hep birlikte tatlış tatlış yaşıyorlar Maşallah. Allah bozmasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Allah'a büyük varmasın; düşünmem. (bekar olduğum için)
    Herkes dengince olmalı daimi mutluluk için bence.

0|0
    0|0
  • Ben evlenirdim hatta benim istedigim benden 12 13 yaş büyük dul cocugu olmayan bakımlı bir kadınla evlenmek. farklı bir durum düşünmezdim ki zaten kendini geliştirmiş bir kadınsa farklı bir durum için karşı tarafın birlikte olmasına izin vermez

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdaysam evet

0|0
    0|0
  • Dul biriyle evlenmem. Her an bir yerlerden eski kocası çıkıp hayatıma maydonoz olabilir. Ben de böyle bir rahatsızlık yaşamak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Maydanoz olacak biri değildi. Sorumsuz zaten. Hiç görmedim.

• 3ay

Eşimde bu zihniyetteydi. Kedisi gezmiş tozmus bir sürü kızla yatmış ama benim ilk sevgilimdi bunu öğrenince Hemen evlenmek istedi ben onemsememistim öncesini onun. Ama şimdi noldu ben dul diye yaftalandim o Bunun kıymetini bilip bana sahip çıkamadı bile. Yazık olan bu buna üzülüyorum

• 3ay

Bu da yaşadığımız ülkeyle alakalı... Yok yani ülkede 50 milyon beyinsiz yaşamadığını bilsem dulla da evlenirim. Ama kimin ne olduğunu bilmiyorum artık bu ülkede 😂 Ataerkil toplum yapısı kadınlar için baya can sıkıcı.

• Yok.

0|0
    0|0
  • Neden evlenilmesin ki...

0|0
    0|0
  • aşık olmuşsam evlenerim ama çocuğu varsa aşık olsam da evlenmem . bunu da ona söylerim

0|0
    0|0
  • Çocuğu olsada olmasada evlenirdim evlilik nasıl doğal birşeyse geçerli sebeplerle boşanmakta gayet normal ve Allahın emri..

0|0
    0|0
  • Evet de demem , hayır da demem.

0|0
    0|0
  • Seviyorsam önemsiz

0|0
    0|0
  • niyetim farklı olmaz. evlenmem

0|0
    0|0
  • Aşık olduktan sonra sorun yapmam.

0|0
    0|0
  • Evlenirim bende boşandım... kafam uyuşuyorsa...

0|0
    0|0
  • hayır namusuyla evlenip namusuyla ayrılmışsa sıkıntı etmem

0|0
    0|0
  • Hoşlandıktan sonra etkilemez tabiki

0|0
    0|0
  • Dul kadinlara guvenmem

0|0
    0|0
  • Hayir neden farkli olsun evlenip bosanabilir insanlar, asla oyle bir dusunceye kapilmadim

0|0
    0|0
  • Aşıksam evlenirim.

0|0
    0|0
  • evlilik geçmişle değil gelecek hayallerle kurulmalıdır temel böyle atılmalıdır

0|0
    0|0
  • Evlenirdim normal bir şey bence

0|0
    0|0
  • evlenirdim

0|0
    0|0
  • Niye boşandığı önemli. Aynı şey benim de başıma gelecekse evlenmem.

0|0
    0|0
  • Hic onemli degil

0|0
    0|0
  • Önemli olmazdı eğer uyum sağlamışsak

0|0
    0|0
  • Evlenmeye niyetim varsa ve aşıksam olabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Onu tanımaya çakır miydiniz peki? En başta bu durumunu duyunca vazgecerdiniz belki değil mi,?

• Neden olmasın ki herkes hata yapabilir

0|0
    0|0
  • Evlenirdim bu avantajdir ve guzel olur

0|0
    0|0
  • Benim olmazdı

0|0
    0|0
  • Neden olmasın seversem

0|0
    0|0
  • evet daha olgun hem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Şartlar esit olmali bence yoksa mutsuz olursun

0|0
    0|0
  • Çoçu olan ama bakire biriyle evlenirdim

0|0
    0|0
  • bende boşanmış genç bir kadınım ve birde gerçekten çok küçük gösteriyorum şu zamana kadar hiç boşanmamı takan olmadı onlar evlenmek istedi ama ben istemedim hatta, tekrar bir erkeği hayatıma sokmaya cesaret edemiyorum :(

0|0
    0|0
    • 3ay

Senle konuşmayı çok isterim. Nerde yasiyorsun

• 3ay

izmirde, sen

Yükleniyor...