Marsa geri dönüşü olmayan yolculuk için başvurunuz kabul edilse gönüllü olarak gider miydiniz (2013 te duyrulmuştu)?

Bu başvuruda 3 tane de Türk kabul edilmişti. Ben düşünmüştüm başvurmayı da seçilmem zaten diye uğraşmadım. Bir de çok uzun yıllar orada kalmak var geri dönüşü garanti de etmiyorlar. Bence intiharın en bilimsel şekli olurdu gitmiş olsam.

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Gidenlerin röportajını izledim. Çok farklı dünya görüşleri var bizim gibi değiller. Ayrıca bu büyük bir şans proje başarılı olursa marstaki nesil için ilk insan olarak tarihe yazılacaksın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Benden daha uygun biri olamaz sanırım. İlk ona girerdim dünya genelinde. Arkamdan ağlayacak kimsem yok geleceğe dair ümidim yok vs vs.

1|0
    0|0
  • Yok ya, orada mikrop arayarak geçiremem ömrümü, alemlere RAhmet olarak indirilen peygamber bile burada yaşamış ne işim Kızıl gezegende

1|0
    0|0
  • Gitmem

1|0
    0|0
  • Gider ve tüm Marsı kolonileştirirdim. :))) Yeni nesiller benim eserim olurdu. Çok ta güzel olurdu yani. :))) Araştırdım. Başvuruluar çok pahalıydı.

1|0
    0|0
    • 3ay

Para istediklerini gözden kaçırmışım ☺Ben dayanıklılık testlerinden elenirdim yüzde yüz. Zaten koloni koloni gönderceklerdi. İlk kafileyi de en geç 2025 te göndermeyi planlıyorlardı ☺

• Giderdim dünyadan daha kötü olamaz

1|0
    0|0
  • Hayır hedefım mandıra fizlozofu gbi huzurlu yasamak heran herseyın olabılcegı hiç tanımadıgm bir yerde olmak istemezdm

1|0
    0|0
  • Giderdim.

1|0
    0|0
  • 6 yıl sonra gidicem zaten..

1|0
    0|0
  • Kızlarım olmasa giderdim

1|0
    0|0
  • Giderdim zaten dünyaya ait olmadığımı düşünüyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben de ait olmadığımı düşünüyorum buraya

• 3ay

Keşke bundan 1000 yıl felan sonra doğsaymışız başka bir gezegen de dünyaya gelen bireyler olabilirdik

• 3ay

Olabilirdi tabi gezegenler arası seyahat de olurdu

• Bu güzelim dünyada yaşamayı başardık da, Mars kaldı bize...

1|0
    0|0
    • 3ay

Zaten bu dünya da yaşamayı başaramadığım için düşünüyordum.

• Ben başvurmuştum ama geri dönen olmadı :((

1|0
    0|0
  • ailem olmasa gitmek isterdim..

1|0
    0|0
  • Kobaylık, başka bir şey değil.
    Gitmezdim.

1|0
    0|0
    • 3ay

İnsan bazen gözünü karartıp kobay bile olmayı göze alıyor

• 3ay

Şahsen, o kadar gözü kara değilim. :D

Kızlar Ne Diyor 10

• giderdim la ben niye duymadım ki tüh

1|0
    0|0
  • Baya iyimiş de yiyecek içecek oksijen bitme sıkıntısı olmasa orda ecelimle ölecek olsam gitmek isterdim fnjfjf

1|0
    0|0
  • Kesinlikle giderdim dünyada b*k mu var sanki :D

1|0
    0|0
  • Gitmek isterdim.

1|0
    0|0
  • Gidipte dünyaya karşı bir cugara yakmak vardı

1|0
    0|0
  • kesinlikle giderim

1|0
    0|0
  • Evet giderim

1|0
    0|0
  • Giderdim

0|0
    0|0
  • Bence yani dunyada yasamam icin bir sebep yok gider marsta yasarim yasamazsam da olurum sanki ne

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...