Kızlarla erkekler karışık uzun eşek oynamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Kızlarla erkekler karışık uzun eşek oynamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kızlarla erkekler karışık uzun eşek oynamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?Erkekler eşşeği oluştururken, kızlar sortlarına binerek erkeklerin belini kırıyorlar :)

• Eğlenceli
    A seç
  • Komik
    B seç
  • Çılgınca
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu tepkiler niye?

0|1
2639

En İyi Erkek Görüşü

• bu tarz kızlardan nefret ederim. Herkes oturmasını kalmasını nasıl hareket edeceğini bilmeli..

4|3
    2|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Bir erkek oyunda olsa kadının sırtına binmemeli. Yanlış buldum.

0|0
    0|0
  • Bana göre pek hoş bir görüntü değil benim düşüncelerim doğrultusunda tabi hoş karşılamıyorum hele kızların şşek olduğu sıradaki durum gerçekten kötü biz bu değiliz aslındada bu hale getirenler utansın.

1|0
    0|1
    • Kızlar eşşek olmuyor. Erkekler eşşeği oluşturmak zorunda :)

• O oyundan öyle zevk alınmazki erkek erkeğe oynicaksın hakeden eşşek olucak bu arada kısmen iyi olsada yinede hoş bir görüntü değil şıklardan biri uymuyor bana :)

• Ne bileyim. Çok eğlendiğim bir oyun değil kızlarla da oynamam yani 😂 Kızlar eğilecek biz atlayacaz falan saçma.

0|0
    0|0
  • kimine eğlenceli gelebilir elbette ama erkeklerle kızların fazla içiçe olması bilemiyorum...

1|0
    0|1
  • Sen rahatsız olmuyorsun sanırım ama o kadar domalan kıza erkeklerin bakıp Allah sahibine bağışlasın diyeceğini düşünmüyorsun değil mi..

0|0
    0|0
    • Kızlar yatmıyor sadece erkeklere zıplanıyor :)

• Sadece kızlar yatmıyor mu dedim? ayrıca bu neyi değiştirir sonuç olarak kızlar yatıyor mu yatıyor arkasında ki erkekler of şunun g*tünü bir s*ksem diye iç geçiriyor mu geçiriyor bu böyledir en yakin kankan dahi olsa şimdi bunu bilerek oyna öyle d*mal olurmu :D

• Komik deigl

0|0
    0|0
  • Merak etme sıra erkeklere geldiginde dünya tarihinin görebilecegi en büyük intikami göreceksin.
    Sira erkeklere geldiginde vaziyet cok enteresan bir hal alacak

0|0
    0|0
  • Belleri kırılır:/

0|0
    0|0
  • Bence oyun oynarken kotu seyler olabilir.

1|0
    0|0
  • Bu şıkları hiç. Biri edepsiz ce

1|1
    1|1
  • Güzel sonu yatakla bitebilir.

0|0
    0|0
  • Oldukça eğlenceli olur sanırım ama uzun eşekte her zaman üstte olmuyorsun bunu. Altta olmasıda var 😊

0|0
    0|0
    • Kızlar yatmazzs :)

• Yatmasa daha iyi olur tabi sonuçta fiziksel durum göz önünde bulundurulursa oyunun sonu hastanede bitebilir. Diğer taraftanda hep erkekler yatarsa bu kullanılmak gibi bir şey olur 😄

• grup sexin meşrusu bence ahlaksızca

1|0
    0|1
  • Terbiyesizce.

0|1
    0|1
  • Dalgayı kesinlikle güzelce itelerdim arkadan her erkekte bunu yapar illaki.. Eylenceli falan değil.. direktif fantazi aksini söyleyen varsa anasna bile söverim

0|0
    0|0
  • çılgınlık derim

0|0
    0|0
  • ya saçlar dışında 3 kilo kız ne yapacak ki zaten

0|0
    0|0
  • Bunlardan biride senmisin?

0|0
    0|0
  • Çok çılgın bir fikir ama atlamamayı tercih ederim. Canı yanar kızların :/