Hayaller hayatlar diyeceğiniz durumlar oldu mu?

Eğer varsa anlatır mısınız? Biraz gülelim neşemiz yerine gelsin ☺ Mesela ilk ben başlayayım bir hafta önce tatildeyken yüzdüğüm havuz bana dar geliyordu eve dönünce olimpik havuza gidecem orada rahat rahat yuzerim dedim. Dün gittim tabi uç buçuk metre havuz baya da uzun kenara yetişemem nefesin yetmez bilmem ne birsürü korku oluştu tabi yüzmeyi bile bile o korkuyla simitle yuzdum 😂

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu kızın aşk hayali diyebilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçen gittiğimiz bir mekanda kardeşimle ben ara sokaklarda yürüyorduk mecburen, bime uğradık kasada işlem uzun sürdü bu yüzden arkamızda bir herif söylendi durdu herifte bacağım kadar 😂 çıktık ordan adamda hemen arkamızdan çıktı, peze. venkin yanında 2 tanede çocuğu var. Biz yürüyoruz adam arkamızdan sövemeye başladı. Ara sokaktayız, sinir bozcucu terbiyesizce şeyler söyledi. Döndüm herife, ne diyon lan ıbne diye bağırdım. Tabi etrafta kimse yok, adam çocukları bırakıp yanımıza geldi. Adamı iktirdim, "ne biçim insansın sen, iki kıza yanında çoçuğun varken laf etmek ne biçim alçalmak." Diye bağırdım. Sonra herif bıçak çıkardı. A. mk bıçağı gördüğüm an bir depar atmışım. Koştuk biz adamda arkamızdan koşuyor ama şişman bişey biz sporcuyuz mesafe var arada. Sonra koşarken biriyle çarpıştım döt üstü yere düştüm 😂 bir baktım bu çocuk oturduğum mekandaki sürekli bana bakan garson 😂 Bu arada bir kaç kez gitmişliğimiz var o yüzden tanıyorum çocuğu. Kalktım kaçmaya devam etcem çocuk kolumu tuttu. "Ne oluyor lan?" Dedi tabi mal gibi koşuyom ben 😂 Kısaca özet geçtim. Şimdi sıktim anasını diyip beni bıraktı adama doğru gitmeye başladı. Tabiki bu hikayenin hayaller kısmı asıl olan, ara sokakta olduğumuz için adama aldırmayıp kaçtık 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Modern bir ülkede yaşamak isterdik ki gel gör ki b*k ettiler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçen gün tatile gitmiştik. Canım Magnum dondurma çekmişti, orada da tek bakkal var başka hiç yok. Param varken alayım dedim. Sonra gittim Magnum yokmuş Buzparmak aldım bende. Sonra sahile indim ve bir çocuğu elinde Magnum vardı. 😂😂 Baya üzülmüştüm ama ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...