Arkadaslar abim, lütfen bakın detayyy?

Ya bir tane abim var iki kardesiz biz, 20 yasında o, abime kızıyorum, onun hayatı sevgilisinden ve arkadaslarından ibaret sadece ne anne ne baba ne kardes hiç umrumda değilmiş gibi, benim bir tek abim olduğu için onunla zaman geçirmek istiyorum abi kardes ama o hep sevgilisine falan tercih ediyo bizi, sabah bir gider evden gece gec saatte gelir, aynı evin içindeyiz ama sanki yabancıymısız gibi hiç muhabbetimiz olmaz onunla, bende hep özeniyorum birlikte gezen tozan kardeslere, üzülüyorum ya bu duruma, ben sevgisiz yanlız büyüdüm canımı sıkıyor bu durum, ben liseye gidiyorum o üniye gidiyor, acaba benim ergen olduğumumu düsünüyo da muhabbet etmiyo? ya da ben üniye gittikten sonra değişirmi konusurmu benle? gerçekten cok üzülüyorum bu duruma ya ne yapmam gerekiyo bilmiyorum yardımcı olur musunuz 😑?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• ya bırak adamı hayatını yaşasın:)

0|0
    0|0
    • 3ay

herkez gider aile kalır ama, elbette sevgilisi olcak gezcek tozcak arkadaslarıyla, bizimle hiç ilgilenmiyo ama benim bir abim var ya, çok üzülüyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Al abini karşına buraya nasıl yazdiysan yüzüne de söyle. Eminim seni anlayacaktir

0|0
    0|0
    • 3ay

Diyosun, bende bir konusmayı düsünüyorum ya, bir ders çıkarmalı bence bundan, sonuçta herkez gidecek ailesi kalacak, kendi hayatı elbette sevgilisi falan olacak, ama aile kardes sevgiside baskadır bence yanlışmıyım?

• 3ay

Anladım da bence al karşına konuş. Haftada birgün de en azından seninle vakit geçirsin. Dile getirmessen olmaz. anlamaz seni dile getir ilk

• 3ay

Tamam ya sağol, bide söyle bişey var şimdi ben liseye gidiyorum o üniye gidiyor, acaba beni ergen olarak mı görüyoda konusmuyo? Ben üniye gittiğimde değişirmi mi düsüncelrri? Sonuçta insanlar büyüdükçe uslanır fikirleri değişir dimi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Çocuğun sevgilisi var kendi hayatı var neden senle takılsın ki genç adam.. İlerde sen de anlarsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Benimle takılsın demiyorum, hiçbir şekilde ailesiyle konusmuyo ama benim bir abim var ya, herkez giderde aile kalır herkez sırtını dönerde anne baba kardes dönmez, kardes sevgisi baska ya ben dediğim gibi sevgisiz büyüdüm, benimle de evde olduğu zaman iki çift laf edebilir değilmi?

• 3ay

Tabi olabilir

• 3ay

tamam sağol ilgin için

• Sen uni. ye gidince duzelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...