Anime hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anime izliyorum dediğinizde karşılastıgınız durumlar nelerdir?

• ''Animeyi çocuklar izler''' diyorlar
    12% (2)29% (2)17% (4)Oy Ver
  • ''Pokemon , beyblade küçükken izlemiştim''...
    12% (2)29% (2)17% (4)Oy Ver
  • ''Çizgi filimler ilgi çekici değil''...
    24% (4)0% (0)17% (4)Oy Ver
  • ''Bende izliyorum ''... (derin sahbetler)
    29% (5)29% (2)29% (7)Oy Ver
  • ''Büyü artık''...
    23% (4)13% (1)20% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• animeleri sevmeyi çok isterdim ama izleyemiorum cidden çocuk şeysi gibi. tokyo ghoul attack on titan dead paradise maid sama one puch man gibi birkaç anime de izledim buna rağmen sevemedim. dead note u izlemeye çok çalıştım animesini izleyemedim mangasında biraz daha ilerdeydim ama okumak dahi istemiodum filmini izledim ve aşırı beğendim L hayranı oldum çıktım. yani bazı insanlar anime gibi çizimle yapılan insana aaaa gerçek olabilir nedne olmasın gibisinden bir hayal dünyasına sürükleyici özelliği bulunmayan şeyleri sevmez sevemez.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu konuda daha baska yorum yapılamaz bu tarz meselesı senın kısılıgın duyguların anıme gıbı kurgulanmıs seyler heycan vermıyor ve hevesın yok mesela ben manga ya da anıme her sekılde severım konu hıkaye guzel oldugu surece ama senın gıbı gercekcılık arayan kısıler bu konulara pek ısınamıyor ve dedıgın serılerde guzel kotu degıl ama dead notenın anımesını begenmeyıp fılmını begenmende bana sacma gelıyor cunku anımesı daha kalıtelı ama dedıgımız gıbı sen gercek kemıkten etten ınsanlar sevıyosun ^^

• 3ay

bak konusu çok güzel animeler var. ciddi anlamda harika konular işliyorlar ama çizilip yapılan bir şey olduğu için izleyemiorum. sevgilim tam bir anime canavarı bana da izletmeye çalışıyor izleyemioprum sıkılıorum diye trip atıo sürekli

• 3ay

Sevgılı anımecı bıze laf etmek dusmez o etmıstır zaten hadı eyvallah :D :D:: :SA:D:saDA:Sd As

En İyi Erkek Görüşü

• En son Princess Mononoke izlemiştim. Çok güzeldi. Game of Thrones'in Çin'ce versiyonu gibi bişey

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arada bende izliyorum

0|1
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • kardeşim sayesinde bende izliyorum bence çok güzel

0|0
    0|0
  • Ben bir türlü ısınamadım animelere etrafımdaki neredeyse herkes izliyo artık bende mi sorun var acaba diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • 3ay

İzliyici kitleside izleyemıyorum dıyenlere sasarak bakıyor emın olablırsın :D

• pek izlemiyorum ama anime tabanlı oyunlar dikkatimi çeker. mesela şu sıralar yandere simulatore sardım :D stres attırıyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence cok sey kaybedıyosun ama sen bılırsın ^^

• 3ay

zombilere bayılırım :D bakayım o zaman yarın bunlara :) saolasın

• 3ay

Zombı seversen ılk yazdıgıma bak bayılıcaksın ınsallah :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Inıtıal D tek geçerim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzel bir seri ama daha cok fantastık ve spor tarzı daha basarılı ^^

• Benim çevremdeki hemen hemen herkes izlediğinden güzel şeylerle karşılıyorum genelde ben. Uzun vakittir izlemiyorum gerçi ama hala ara ara sohbetine gireriz arkadaşlarla.

0|0
    0|0
  • Artık büyüme zamanın gelmiş minnoş

0|0
    0|0
  • D şıkkı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...