Sevgilimin abisinin düğününe gitmeli miyim?

Arkadaşlar abisi seneye yaza doğru evleniyor. o zamanlar da biz 2 yıldır çıkmış olucaz. 514 gundur sevgiliyiz.
Düüğün için şimdiden adımı listeye eklettirmiş. Ben katılmak istemiyorum aslında. Ailesiyle sadece ayak üstü 10 dakikalığına tanıştım. Hayatları bizimkinden çok farklı. Biraz zengin ailesi yani. Çekiniyorum
Ne giyeceğim sorunsalı da var. Çok zayıfım elbise güzel durmuyor. Uzun elbise giysem yaşlı teyzeler gibi olcam komik olcak. sırf bu nedenle bara gitmem partilere gitmem bikini bile giymem denizde. bizim ki de ısrarla gelmemi istiyor. Hayır da diyemiyorum. iNSANlar hep bana ''ayy cok zayıfsın'' diyor.

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• siz bilirsiniz...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kımsenın ne dusundugunu onemseme o elbiseyide gururla giy. Takma benımde basenlerım cok geniş bende aynı sorunu yasıyorum ama ınan kı ınsanlar zayıf olmak ıstıyorlar. Sen sıska olabilirsin yakısmıyo olabilir. bunun için bir butuipğe gidip yardım istediğinde herşeyi bulabilirsin. sorun etme bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 5

• Gitmelisin tabi

0|0
    0|0
  • Bence katılmalısın o zamana daha da ciddileşirsiniz ve katılmaman ayıp olur. Daha 1 sene var zaten illa ki kendine yakışacak bişey bulursun

0|0
    0|0
  • Nasıl göründüğünü yadırgama zayıflara uzun dar elbiseleri çok yakıştırırım hep sevgilini seviyorsan ve o bunu yapmanı istiyorsa yapmalısın ama onunda ısrar etmemesi gerek tabii biraz senin fikrini sormalı olumsuz cevabınıda iyilikle karşılamalı

0|0
    0|0
  • Sen hele o zamana kadar cikmaya devam et

0|0
    0|0
  • Dert etme o zamana kadar ayrılırsınız belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...