Ne yapa bilirim ben detay önemli oku ?

düsünce okuya bilen program var mı bildiniz misal benimle ugrasıyorlar program aracılıyla ve yüz yüze görüstüme inkar ediyorlar fakat bu sesi 1 tek ben deyil etrafımdakilerde duyuyor benim yanımda duran sizofren deyilim düsüncemi okuyup benimle alay ediyorlar sürekli suanki durumda ne yapa bilirim bir önerisi olan varmı?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Evinde, kıyafetinde, telefonunda ses kayıt cihazı olabilir. Hatta yatak odanda bilinçaltını etkilemek için program ses kaydı vb şeyler olabilir. Eğer sesi çevrende ki insanlar da duyuyorsa birisi seni delirtmeye çalışıyordur. Bildiğim kadarıyla insanların düşüncelerini okuyacak cihaz uygulama yok olsaydı ilk önce siyasiler kullanırdı. Bunu yapanları acil şekilde bulmalısın

0|1
    0|0
    • 3ay

bunları yapanlar beli fakat yaptıklarını inkar ediyorlar oynamaya devam ediyorlar eve kadar inkar edip evden sonra oynamaya devam ediyorlar suanki durumda ne yapa bilirim telefonu evde bırakıyorum normal gitimdede aynı sesi duyuyorum diyer insanlarda nereye gitiysem aynı sesi duyuyor sadece beni yakatlatmıslar

• 3ay

benimle ugrasıyorlar yani

• 3ay

Ya olayı tam olarak bilmediğim için bir şey diyemiyorum ama kesinlikle senin psikolojini bozmaya çalışıyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...