Çok eziğim sesim çıkmıyor ne yapmalıyım :( ?

Otobüste minibüste falan bağramıyorum bağırınca sesim kız gibi çıkıyor bir durak sonra iniyorum kızlarla hiç konuşamıyorum arkadaşım da yok pek kısaca ot gibiyim nasıl açılırım toplum önüne çıkamıyorum :(

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sesin yaşına göre ince ise doktora git. bir arkadaşımın sesi de sıkıntılıydı Ankara da ses odalarında tedavi gördü. Ayrıca Özgüven problemini halletmen şart.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardesim asosyallik, cekingenlik bendede vardi, benimde sesim ince cikiyordu cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri asosyalligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan asosyalligin konusunda nasilyokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var asosyallign

• 3ay

#GizliSoruyuSoran Sorun kapandigindan buraya yazdim kardesim

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi gördüm kardeşim sende öncelikle öz güven eksikliğini kabul et ve sonra bunu yeniceğini koşulla kendine "ben bunu yenicem" de ben "utangaçlık ne kazandırdı sana hep kaybettin yeter artık diyorum." Ve utandığın şeylerin üstüne git dünyaya bir dahamı geliceksin ayrıca spor yapmanı tavsiye ediyorum buda sana öz güven sağlar biraz ben dövüş sporlarıyla ilgileniyorum gözle görülür bir fark oluşturdu öz güvende

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın spor yapmak önemli de konuşma sorunu da var

• 3ay

değilim ama sesimde biraz ince gibi toplum içinde konuşamıyorum

• 3ay

Öz güvenden dolayı bende öyleydim müsait biyerde derken ses incelir catallasir 10 kere söylesemmi diye düsünürsün utangaçlıktan

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• milletle muhabbet etmeye basla sonra hafif tartismalara gir bagirmaktan korkunu as :)

0|0
    0|0
  • Spor yap, illaki dövüş sporu olması gerekmiyor. Cesaretlendiğini göreceksin. Psikoloğa gitmenden daha etkili birşey varsa o da spor yapman.

0|0
    0|0
  • Cesaret hapi lazim sana kardesm. d

0|0
    0|0
  • Rahat ol hic bir seyi takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...