Anne mi kaybettim ve yaşamış birinden fikir almam gerek?

merhaba 19 yaşımdayım annemi kaybedeli 6 ay oldu bir suredir kanserle mücadele ettiği savaşında kucağımda göz yumdu. bu yaşıma kadar annemle yaşadım babam evliydi varım yoğum annem babam arkadaşım oydu. anlayışlı bir kadındı herşeyimi anlatırdım en yakın arkdaşa hiç ihtiyac duymadım oyuzden ama Şu an 6 ay oldu geçer dediler geçmedi arttı özlem yokluk her vakit geçtikce daha cok kabullenmem gerekcek gibi hissediyorum ama hala kabullenemedim dönsün ya da ben onun yanına gidiyim diye dua ediyorum surekli aşırı yakın bir ilişkimiz vardı elele tutuşup uyurduk birbirimizi hep özlerdik. ilk öldüğü zaman telefonumun calmaması ilk hasta oldugum zaman annemin olmayısı hep sık sık tokat yiyor gibi oluyodum Şu an alıştım ya da artık daha az tokat yiyorum olmamış gibi aşıyorum unuttugum zamanlarda ama aklıma geldiği an bogucu bişeyin içinde buluyorum kendimi aglasamda bas edemiyorum. lafı bu kadar uzattım ama asıl sorum su beni nasıl bir surec bekliyo hep boylemi olucak aynısını yasamıs birinden baska kimse anlayamaz bunu kucuk anne kızları gorunce elimde olmadan hep içim mi gidicek hep eksik hep bir bogazda dugum ama bır sene gecincedemi donsun diye dua edicem hiç kabullenemiycekmiyim? kabullenmek istemiyorum zaten ama böyle olunca daha zor biri gecirdiği bir sureci anlatabilirmi? eger okuyan e aynı seyi yaşamış olan bir arkadaşı uzduysem acısını hatırlattıysam ozur dilerim simdiden

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Allah mekanını cennet etsin ölümü her canlı tadacak ölenle ölünmez tabi ben yasamadım o duyguları yaşamakta istemem Allah sanada sabır versin ama dünyanın kanunu bu bizler dünyaya imtihan olmak üzere geldik ve geri Allah'u teala'nın huzuruna döneceğiz onu geri istemek yerine mekanı cennet olsun kabir azabı çekmesin diye dua et

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim annem ben kucukken vefat etti. Cok zor birsey rabbim yardimcin olsun. Şu anda acisi cok taze. Birkac yil daha buna benzer seyler hissececeksin ama bu sureyi azsltmak elinde. Hayata adapte olmak zorundasin. Kendine bir meşgale bulmalisin. Okuyorsan okuldan sonra ya da hafta sonu Hobi kursu falan bul basla. Ilgini ceken ve stresini zihnini dagitan bişey olmalı. Evde de temizlik yemek ve kitap ile vakit geçir. Bos kalma. Persembeleri annen icin kuran oku dua et.
    yillar geçtikçe azalacak ama hic bitmeyecek bu bosluk. Okulunu bitirip is sahibi olunca da evlen ve cocuklarina annelik et.

0|0
    0|0
    • 3ay

serni üzmüyceksem benimle iletişime geçebilirmisin

• 3ay

Gizlisin

• 3ay

yani ismimi verebilirim ya da sen verirsen iletişime geçebilirm

Erkekler Ne Diyor 10

• Başın sağ olsun. Bu konuda binlerce akıl ve fikir versek yetersizdir. Zamanla acının geçmesini beklemekten başka çaren yok. Ve bu boşluğu asla dolduramayacaksın.

0|0
    0|0
  • Babamı kaybedeli 2 yıl oluyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

çok geçmiş olsun

• 3ay

XP puanım yetersizmiş maalesef

• 3ay

İstersen kik l0ver_man

• Başın sağolsun. Aynen yazdığın gibi zaman zaman aklına gelecek ve kendini kötü hissedeceksin.

0|0
    0|0
  • allah sabır versin. çok acı bir durum. anne bu dünyadaki en ama en önemli şeydir sanırım benim annem ölse yıkılırım.

0|0
    0|0
  • Kardeşim geçmiş olsun daha yeni kaybetmissin anneni 6 ay çok kısa bir süre unutmam için alissirsin zamanla gerekirse bir psikoloğa danış destek al

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun inşallah ne diyim dilerim güzel bir hayatın olur

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun kardeşim, Allah kımseye kaldıramayacagı yuk vermez bu gunlerde gececektir

0|0
    0|0
  • Annenden utanıyor musun ki gizli kullanıcı olarak paylaştın derdini

0|0
    0|0
    • 3ay

cidden yapılabilcek en iğrenç ve saygsızıca yorumu yaptıgın için tebrikler biraz aklını çalıştırırsan böyle özel bir acını internete yayarken fikir almak için sadece fikrini alıcagın adama acarsın kimliğini bu kadar düşüncesizliğin gercekten ilginc allah yasatmasın sana

• 3ay

Kendi uzuldugu yetmiyor gibi kizin bir de soyle saygisiz dengesiz insanlar uzuyor. diyecek kelime yok

• 3ay

@Westerx diyecek kelime yoksa boş yazma

• Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • Zaman'la herşeyin kader oldugunu kabulleneceksin ve senin üzülmenin ona ancak acı verdiğini anlıyacaksın. Onun affedilmesi için dualar edicek ve kendinde onun sevinmesi için günahlardan sakınman gerektiğini anladığın zaman rüyalarında onun mutluluğunu göreceksin..

0|0
    0|0
    • 3ay

çok güzel söyledin sağol

• 3ay

Basın sağ olsun bizim içinde dua et..

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende ablami kayip ettim yasadigin seyleri yasadim istersen konusabiliriz ozelden yaninda olmak isterim

0|0
    0|0
  • Başın sağ olsun bitanem çok üzüldüm :( güçlü olman lazım çok zor biliyorum ama güçlü ol annen seni görüyorsa biryerlerden üzülmesin :(

0|0
    0|0
    • 3ay

teşekkür ederim iyiyim yani cok sagol ama donem donem boğustugum sey nasıl olcak merak ettiğim için soruyorum

• 3ay

Zaman herşeyin ilacıdır

• geçmiyo acısı geçicek ama allah sabır versin bende babamı kaybettim 12 yıl oldu hala çok özlerim arada ağlarım hepimiz öleceğiz bunu kabullenmeli

0|0
    0|0
  • Ya gözyaşım aktı Şu an , çok üzüldüm yaa. Canım başın sağolsun. Bende anneme aşırı düşkünümdür. O ölse ben ne yaparım 😢😢 Bol bol dua et. Psikoloğa git. Atlatmaya çalış. Tanrı sana sabır versin

0|0
    0|0
  • Ya resmen benim annemle anneannemin hayatını yazmışsın biz anneannemi kaybedeli 2 yıl oldu annem hala yokluğuna alışamıyor tabi. Hep yanında olduk yardım ettik anneme. Sen de akrabalarınla arkadaşlarınla falan daha yakın olmaya çalış, yalnız kalmamaya çalış bu sana yardım edecektir. Acısı tamamen geçmiyo tabi ama zamanla alışıcaksın mesela şu anki annemle 1 yıl önceki arasında çok fark görüyorum ben. Kısaca yanında kendini iyi hissettiğin insanlarla olmaya çalış. Umarım çok mutlu olursun..

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Bem annemi kucuk yasta kaybetim
    Yuzunu hatirliyorum kokusunuda
    Dugunun oldugunda hamile kaldiginda cocugunu ilk kucagina aldiginda ve sana ilk anne dediginde sen hep anneni icinde hissedeceksin
    Basin sag olsun
    Gecer demiycem sadce aliscaksin

0|0
    0|0
  • Aglattin ya. Allah yardimcin olsun insallah. Allah kuluna kaldiramayacigi yuk yuklemezmis hem bu dunyada kimse sonsuza kadar yasamiyacak ki elbet bir gun hepimiz gocucez ahirete sende insallah annene kavusucaksin sana tavsiyem cok fazla yalniz kalma yakin akraban dostun falan varsa onlarla vakit gecir. Tekrardan Allah sabir versin

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...