Anne mi kaybettim ve yaşamış birinden fikir almam gerek?

merhaba 19 yaşımdayım annemi kaybedeli 6 ay oldu bir suredir kanserle mücadele ettiği savaşında kucağımda göz yumdu. bu yaşıma kadar annemle yaşadım babam evliydi varım yoğum annem babam arkadaşım oydu. anlayışlı bir kadındı herşeyimi anlatırdım en yakın arkdaşa hiç ihtiyac duymadım oyuzden ama Şu an 6 ay oldu geçer dediler geçmedi arttı özlem yokluk her vakit geçtikce daha cok kabullenmem gerekcek gibi hissediyorum ama hala kabullenemedim dönsün ya da ben onun yanına gidiyim diye dua ediyorum surekli aşırı yakın bir ilişkimiz vardı elele tutuşup uyurduk birbirimizi hep özlerdik. ilk öldüğü zaman telefonumun calmaması ilk hasta oldugum zaman annemin olmayısı hep sık sık tokat yiyor gibi oluyodum Şu an alıştım ya da artık daha az tokat yiyorum olmamış gibi aşıyorum unuttugum zamanlarda ama aklıma geldiği an bogucu bişeyin içinde buluyorum kendimi aglasamda bas edemiyorum. lafı bu kadar uzattım ama asıl sorum su beni nasıl bir surec bekliyo hep boylemi olucak aynısını yasamıs birinden baska kimse anlayamaz bunu kucuk anne kızları gorunce elimde olmadan hep içim mi gidicek hep eksik hep bir bogazda dugum ama bır sene gecincedemi donsun diye dua edicem hiç kabullenemiycekmiyim? kabullenmek istemiyorum zaten ama böyle olunca daha zor biri gecirdiği bir sureci anlatabilirmi? eger okuyan e aynı seyi yaşamış olan bir arkadaşı uzduysem acısını hatırlattıysam ozur dilerim simdiden

0|0
1011

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...