İçimizde ki vatan hainleri ne zaman bitecek?

Bizim bu ülkemizin çektiği nedir arkadaş dışarda ayrı hainler içerde ayrı hainler bu ülke ne zaman rahat edecek ulan biri ülkemizle ilgili bir soru sorar 70 yaşından 18 yaşına kadar hepsi ülkeyi kötüler sırf erdoğanı sevmedikleri için vatanını kötüler iftira atsr hatta ihanet edecek bu ülke ne zaman bunlardan kurtulacak ne zaman rahat bir nefes alacak sorarım size?
#vesselam

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Devletin içine şarlatanlık yaparak kul hakkı yiyerek girenler yüzündendir bu durumun hali devlette bu hainlere geçmişte desteğini esirgemediği icin bitmiyor bu hainler. Devlet öyle bir araştırma yapmalı ki öyle bir sıkı yönetim içine girmeli ki bu hainler devlete sızıp devletin silahını devlete çevirmemeli. Tabiki burda halkta çok büyük rol oynuyor herkes farklı görüşlere sahip olabilir herkesin görüşüne saygı duymalıyız. Ama vatan hainliği yapan ve yapmayan insanları gözlerinde analiz etmeleri lazım. Bunu anlamakta güç değil aslında. Başta şu sözü hep hatırlasinlar. Din bir siyasi obje değildir. Bunu siyasete çevirenlerde insanları bunu kullanarak kandiranlar sizin inancinizin hayatınızda en değerli varliginiz olduğunu bilir ve siz inanciniz için herşeyi önüne koyacaginizi bilirler. Sakın bu kişilere fırsat vermeyin din bir araç değil ticaret değildir. Böylelikle ne dinimizin adı kirlenir nede bu güzel yurdumuza alçaklar uğrar. Dininize namusunuza vataniniza sahip çıkın. Evlatlarinizada Allah ve vatan sevgisi ile büyütün. Bakın görün çok güzel bir Türkiye olacak 😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bazılarına göre Erdoğan gitsin gerekirse Türkiye bölünsün.. bunu darbe girişimi sırasında bu sitedeki darbeci hain mahluklardan da gördük.. Erdoğan'ı sevmem ama ülkemin bekasını isterim.. bunları tek tek asacaksın üşenmeyeceksin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence hiç bir zamn bitmiycekler her ne kadar kendilerini göstermeselerde vatan hainleri çok bunlar toptan ölmeden bitmez

0|1
    0|0
  • Çok yakında hepsinden kurtulacağız..
    Temiz ve ahlaklı bir Ülke olacak Türkiye

0|1
    0|0
  • Onlar bitmez kardeşim mahşere kadar son kozlarını oynayacaklar

0|1
    0|0
  • birlik olmadıkça bitmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunu sormak yerine icraata gecenleri gordugumuz zaman

0|0
    0|1
    • 3ay

Sen darbe gecesi evinde göbeğini kaşırken biz vatanımızı savunuyorduk yumuşak çocuk şimdi git ahlam kesmeye devam et klavye erkekliği yapmaya devam et

• Sonuna kadar haklısın. Snraki pkk ya operasyon yaptırmayan, teröristlerle görüşen, darbecileri tsk, emniyet birimine, hakim savcı vali kaymakam başbakan yapan erdoğan gibi konuşuyorlar. Hep benlar dinsiz yahu :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Her insan hata yapar hata yapıp şerefsiz fetönün kadrolaşmasına izin verdi ama bu kadar aşağılık olacağını tahmin edemezdi kimse

• 3ay

ee her insan hata yaparsa insanları neden göz altına alıyor ? Onlar da aynı şeyi söyledi kandırıldık dedi.. DÜşün koskaca ülke yöneten kandıldığına ses etmeyen bir toplum ufacık memurun kandırılmasına sesini yükseltiyor.. Devlet yönetmek kolay iş değil muhterem. Kandırılma filan da yok. Balık hafızalı olduğu sürece bir toplum kandırılmaya müstehak. Halk olarak kandırılıyoruz yani. Siyasiler işn kolayını bulmuş Allah affetsin o kadar suçsuz günahsız askerler girdi? intihar edenler hasta olanlar? Şimdii kimden cıkacak onların günahını. Benim inandığım bir adalet varsa Allah'ın adaletidir.. Benim 1 kuruş hakkım geçtiyse haksız yere harcadıkları hiç birisine helal etmiyorum

• 3ay

Şimdi sen kalkmış bana fetönün üyelerinin masum olduğunu söylüyorsun ne kadar acımasızca bir cümledir bu o gece şehit olanlara hiç mi saygınız yok sizin benim kardeşim dediğim insanlar bile bu cemaatin amellerine ortaklık ettiler sonra biz kandırıldık dediler zerre kadar umrumda değil kandırıldık bahanesi hikaye madem öyle 17 aralık operasyonunda anlamadılar mı bu fetönün ne kadar şerefsiz olduğunu şimdi bir taraflarını kurtarmak adına yok biz kandırıldık yok biz şöyle oldu yalanlarının da onların da allah blasını versin onlara destek verenin de allah iki cihanda huzur vermesin sana da tek diyeceğim bu

Yükleniyor...