Arkadaşlar üniversiteye nasıl kayıt olucam ailem yok yardım eder misiniz ne olur?

Ailem yok kendi başıma bir yerlerden bursla okucam. 4 yıllık lisans kazandım. Hiç gitmedim hiç arkadaşım yok varsada hayırsız. Yarın yola çıkıcam rektörlükten mi yoksa kendi fakültemden mi nerden kayıt olucam, kayıt olurken kendi başıma zorlanır mıyım? lütfen yardım edin kimsem yok.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle hangi şehire gidiyorsun? kykya başvurular başlamış olmalı. mutlaka başvur. kyk büyük kolaylık sağlar. burs da verirler inş. çalışarak okuyacaksan kredi almanı önermem. okulun uzarsa kredi bitince hemen geri ödemesi gelir.
    kayıt konusuna yabancıyım diğerleri yardımcı olacaktır.

0|1
    0|0
    • 3ay

Kastamonuya gidicem üstad. Özel yurda giricem büyük ihtimal kyk çıkmıyor çünkü 2 3 boşta kalırım yatacak yerimde yok mecburen gelen bursu özel yurda vericem devlet vermezsede kendim çalışıcam zaten. Bir komşum verecek burs

En İyi Erkek Görüşü

• kendi fakültenden kayıt olucaksın tek başına zorlanmazsın merak etme kendi fakültene git orda birileri vardır illa sor yardımcı olurlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternet üzerinden kayıtlar daha bitmedi

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben orada yurt da ayarlamam gerekiyor o yüzden gitmem lazım dostum

• 3ay

Sana yardımcı olurlar görevliler vardır mutlaka

• Kayıt yaptıracağın adres orada yazar sonuç belesinde tüm belgeleri eksiksiz al unutma sakın şimdiye kadar da tektin bence hepsinin altından kalkabilirsin

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim kayıt belgesini ösymden alıcam değilmi çıktısını

• 3ay

Bende o olduğunu düşündüm ben onu götüreceğim

• 3ay

Tamam çok teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim sen git üniversitede sor yeter merak etme bağdat bulunur sora sora:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...