Üniversitede ilk gün?

üniversitede ilk gün nasıl davranmalıyız fazla mesafeli mi sıcak mı ne giyilmeli üst sınıflar nasıl davranır ilk gün ders olurmu lütfen şaka yapmadan ciddi şeyler yazın

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes yeni gittiği için muhabbete girmekten çekinme herkes zaten biri muhabbete girse diye bakar, hocalar gelse de ders işlemez muhabbet olur. Normalde dışarı çıkarken ne giyiyosan öyle git bence, üst sınıfları göreceğini pek zannetmiyorum :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ders işlenebilir. Üni lise gibi değil çünkü, Her zaman nasılsan öyle davran ve ben insanlara karşı sıcakkanlı olmanı ama samimi olmamanı , insanları iyice tanıyıp ona göre hareket etmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk hafta ders olmaz ve 1. sınıflar hariç kimse okula gelmez sadece 1 ler gelir.
    nasıl olacağın konusuna gelirsek kendin ol seni seven seninle arkadaşlık yapacak kişi kendin olduğun halinle arkadaşlık yapsın yapmacık olma

0|0
    0|0
    • 3ay

e bizde gitmeyelim o zaman

• 3ay

sizin gitmeniz lazım hem sınıfa hem hocalara hem okula alışma süreci ondan sonra gitmezsin sende artık ilk haftalar ama ilk dönem git derim

• 3ay

anladımn :)

• Relax olmayı umut ediyorum 😢😢 😄😄

0|0
    0|0
  • Ilk gun ders hocasina gore degisir oldugin gibi gorun

0|0
    0|0
    • 3ay

ben kesin dersliği falan bulamam :D sınfıtaki kızlarla hemen samimi olmalımıyım

• 3ay

Bulursin merak etme hepsi sirali zaten caktirma etrafina gormemis gibi sakin bakma koridorlari tek tek gez sinif ararken etrafada benim sinifim hangisi diye mal gibi bakma caktirmadan bak

Yükleniyor...