Ölmeden önce yapmak istediğiniz üç şey?

Size üç tane hak verdiler ve bu üç şeyi yaptıktan sonra vadeniz dolacak peki bu üç şey ne olurdu?

Güncellemeler:
3ay ...
3ay Hmm

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Önce en yakın hastaneye gider ve "Organ Bağışlama Formu" doldurup tüm organlarımı öldükten sonra bağışlamak üzerine imza atardım.
    Sonra ailemin yanına gider ve onlara kocaman sarılırdım. Sarılmak yapılabilecek en içten eylem kalplerin sarılmasından sonra.
    3. sü ise sanırım sahip olduğum parayı , eşyaları ihtiyacı olanlara vermek olurdu. Öleceğime göre ihtiyacım olmayan şeyleri verebilirim ve onları görüp de beni hatırlayıp üzülecek olan ailemin de üzülmesini engelleyebilirim
    Ve yapacak başka şeyim kalmadığına göre sanırım artık tamamen gidebilirim

0|1
    0|0
    • 3ay

Bak bunlar güzel şeyler ama peki baska şeyler demek istesen eğlenmekle ilgili mesela ne pşabilirdi?

• 3ay

Güzel şeyler :) gene olur onlar

• 3ay

Eyvallah

En İyi Erkek Görüşü

• Önce sınırsız büyük göğüslü karıları, sonra çok fazla maddi birikinti, bide ölümsüzlüğü bulmak isterim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Güzel bir yemek, güzel bir dans, güzel bir öpücük.

0|1
    0|0
  • Dünyanın öbür ucuna gitmek.
    Hiç tanımadığım ihtiyacı olan birine tüm paramı vermek.
    Bide evleneceğime hiç inanamıyorum bu yüzden de evlenmek 😃 Saçma oldu biraz ama böyle 😏🚬

0|1
    0|0
  • Dünyayı gezmek, ruh eşimi bulmak ve anne olmak.

0|1
    0|0
  • Namaz kılmak, namaz kılmak, namaz kılmak

1|1
    0|1
    • 3ay

senin canını yerim ya helal sana be akşamı hatırlattın bana Şu an hadi akşamı kılmayaaa

• 3ay

Ben kıldım, çabuk ol okunucak yatsı. Gerçi aynı şehirde olduğumuz ne malum. Haydi Allah kabul etsin.

• 3ay

saolsın benım kazalarda vardı onlarıda hallettim :) yok burda daha geç okunuyo Ankara benım saol seninde

• Üzdüğüm insanları bir kez daha arayıp küfür etmek

0|1
    0|0
  • Ailemin yanında son kez vakit geçiririm sevdiğim adamla vakit geçiririm ve son olarak helallik istemeye yola çıkarım 😔😔😔

0|1
    0|0
  • Deli gibi aşık olsun biri bana
    İyi bir kariyer yapmak
    Ha bide çocuk yapmak 😂

0|1
    0|0
  • Universiteye hoca olmak, hayatimin askini bulmak, anne olmak😊

0|1
    0|0
  • Bu üç şeyi yapar yapmaz öleceksem
    1) abdest alırım
    2) namaz kilarim
    3) şehadet getiririm

0|1
    0|0
  • İstanbul da yaşamak
    Ruh ikizimi bulmak
    Çocuğumun olmasi

0|1
    0|0
    • 3ay

Güzel ama basit şeyler

• 3ay

Deli gibi sarhoş olup kalabalık bir sokakta arkadaslarimla beraber metal muzikle bale yapmayı ayrıca yunuslarla dans edercesine yuzmeyi çok isterdim

• 3ay

Garipmiş :D

• Çocuklarımı görmek

0|1
    0|0
  • Kalbimi kıran herkesin yüzüne tukurmek, çılgınca eğlenip sarhoş olmak ve sonra yakışıklı bir adamın yanında uyanmak. Sonra ölebilirim.

0|1
    0|0
    • 3ay

ılkı güzel ikincini şöyle yapsan cılgınlar gibi sarhoşluıl yerine cılgınlar giib aşık olup aşk sarhoşu olsan yakışıklı bir adamın kollarında uyuyup ölsen?

• 3ay

Günahkar olarak ölmek istiyorum belki. Belki yeterince iyi ve ahlaklı yaşamaktan bıkmış başka bir yöntem denemek istiyorum dur. Asik olmak istemiyordur mesela

• 3ay

o zaman haklısın respect

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...