İnsanların hatalarını kusurlarını nasıl karşılıyorsunuz?

Herkes hata yapar mı yoksa bu bir salaklık acizlik mi?

0|0
19|26

En İyi Kız Görüşü

• Hatasız kul olmaz, hepimizin hataları var ve hata yapmaya da devam ediyoruz belki de. Ama biri bir hata yapar, uyarırsın bir daha yapar. Tekrar uyarırsın tamam haklısın der aynı hatayı tekrar yapar. Söylediklerin bir kulağından girer öbür kulağından çıkar işte buna salaklik denir 😬 Önemli olan hatayı bir kez yapıp, yaptığın hatanın farkına varmak ve bu hatadan ders alıp vir daha aynı hataya düşmemek. Bu salaklik olmaz işte. Hata yapmak insanın doğasında var 😊

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• herkes hata yapar ama, bir kere mahsus. sonrakiler hata degil affedilmenin verdigi rahatlik oluyor.
    verdigin o rahatligi hayatindan s.. ktir ederek geri almayi da bileceksin tipki affetmeyi bildigin gibi

0|1
    0|0
  • Bu soruyu sormus olman bence senin soyledigin sifatlarla aciklanir.

0|0
    0|0
  • Hatasız kul mu var?

0|0
    0|0
  • Normal cunki bende de hatalar kusurlar vardir , hemdeki dis gorunusundeki kusurlarlada alay etmem cunki her kesin ressami allahdir bir kac dakka sonra basimiza ne geler bilemem

0|0
    0|0
  • Hosgoru ile karsilari hata acizlik deildir

1|0
    0|0
  • Hata var , hata var şimdi genellemek saçma olur

0|1
    0|0
  • hainliktir bence. ve bedelini ödetirim. hatalara toleranslı değilim. bir şekilde üzerim

0|0
    0|0
  • Tabiyi ki de her insan hata yapar, hata yapmadan doğruyu nasıl bulabiliriz ki? Doğanın gereği gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • Herkes hataya düser...

0|0
    0|0
  • Beni alakadar etmez insaniz hata da, bizim icin var. Mühim olan ders almak

0|2
    0|0
  • güzel karşılıyorum. nasıl karşılayacam lan banane?

0|0
    0|0
  • Kul hatasız olmaz

0|0
    0|0
  • Herkes hata yapar. Kimseyi ilgilendirmez bu hata kendinden başka.

0|0
    0|0
  • Hata 1 kere yapılır kısı akıllıysa ders çıkarır safozsa tekrarlar ya da hosuna gıttıgı ıcın

0|0
    0|0
  • Iyimser

0|0
    0|0
  • Karşılamıyorum hatalariyla baş başa kalsınlar.

0|0
    0|0
  • Yüzüne vuruyorum. Hoş değil ama dayanamıyorum

0|0
    0|0
  • ayni hatayi 10 kez yapan salaktir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• yaptığı hataya bağlı şimdi bir hata var bir hata var

0|2
    0|0
  • Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol demiş Mevlana... Hatasız kul yok!

1|1
    0|0
  • Ne tür bir hata Ve Bu hatanın kaç kez tekrar ettiğine göre Verdiğim tepki değişkenlık gosterır Her hata bakıredır tekrarı zevke gırer

0|1
    0|0
  • Hangi konuda ve hangi zamanda yaptığına bakarım. Herkes hata yapar tabikide.

0|1
    0|0
  • 1-Değer verdiğim birisi ise, hatasının sonuçlarına yanlızca kendisi katlanmak zorunda kalacak da olsa, topluma mal olacak da olsa, bir kez uyarırım. Dinlemez ise, ikincisinde tekrar uyarırım. Daha olmaz ise, üçüncü de kendimi kötü kılmayı göze alır, anladığı dilden uyarırım.

2-Eğer hatası yanlızca kendini bağlıyorsa, değer verdiğim birisi değilse, karışmam.

3-Eğer hatası topluma, doğaya v. s. mal olacaksa, değer verip vermemek çok sorun değil, sonunda beni bekleyen ne olursa olsun, kişiyi o hatadan çevirmek için tüm varlığımı ve imkanlarımı feda ederim..

0|0
    0|0
  • Hataya baglı

0|1
    0|0
  • Hataları yüze vurmak çok yanlış.

0|1
    0|0
  • Körü körüne hatan yapanlar oluyor onları umursamıyorum, beni ilgilendiren tek kişi var o da sevgilim, gerisi boş

0|0
    0|0
  • Herkes hata yapabilir

0|1
    0|0
  • Herkes hata yapar.. hatanın üzerine birde pişkinlik yapmamak lazım

0|1
    0|0
  • herkez hata yapar motor olmuş birine onun bunun namusunu bozana saygı duymam

0|1
    0|0
  • valla hata 1 kere yapılır 2. si tercih meselesidir :))

0|1
    0|0
  • Kolay bir hataysa önemsemem ama kritik bir hataysa uyaririm

0|1
    0|0
  • SaIaklıktır. Kesinlikle hata yapanın yüzüne vururum hemde cok sert bir sekilde. Acımam

0|1
    0|0
  • hatayı 1 kere istemeden yaparsın ondan ders çıkartırsın
    ama bundan sonra yapılanlar yanlıştır ve yanlışların affı olmaz geri dönüşüde olmaz

0|0
    0|0
  • Herkes hata yapar. Bazı konularda ise salaklık olarak gördüğüm hatalar olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Ikısı de degıl , kendın soyluyorsun zaten hata işte baska isim vermeye ne gerek var

0|0
    0|0
  • yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Kızlar hata düşkünüdir

0|0
    0|0
  • Hata bir kerelik olabilir ikinci oluyorsa uyardığın halde affı yoktur yol vereceksin yol yakınken illa ki devamı geliyor ve o zemini kimseye hazırlamamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Değişiyor xd

0|0
    0|0
  • Bir kere iki kere oluyorsa doğal karşılarım olabilir derim ama fazlası genelde salaklığa giriyor :)

0|0
    0|0
  • Beşer şaşar :)

0|0
    0|0
  • Hatasız kul olmaz

0|0
    0|0
  • Hekez hata yapar inemli olan hatalardan pay cikarmk

0|0
    0|0
  • ben garipsenmiyorum