Neden dışlanıyorum?

Nedenini bilmedigim bir şekilde insanlar gereksiz yere benden çekiniyor ya da başka bir sebebi var ama ne? Mesela otobuse tramvaya metroya biniyorum heryer dolu olsa benim yanim boş olsa insanlar uzun sure benim yanima oturmuyor kac dkk oyle gidiyoruz sonra yasli bir amca teyze filan oturuyor.. sonra calismaya kutuphaneye gidiyorum herkes kizli erkekli karisik rahatca oturuyor ben 4 kisilik yerde yalniz oturuyorum insanlar masama oturmaya mirin kirin ediyor surekli etrafa bakiyor oturuyor sanki ben zorlamisim gibi hemen baska yer bosalinca kalkip oraya gidiyor okulumdada oyleydi deneme oluyor yanima oturmuyolar sinifta bos yer kalmiyor bazen benim yanima gecmemek icin buyuk mucadele veriyolar ve cidden uzuluyorum artik.. dis gorunusum normal yani ne cok guzelim ne cok cirkin bakimimi yaparim hep temizimdir guzelde kokarim ama bu cekinilme olayini bir anlayamadim

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun yapma takma senden bir farkm yok emin ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Takma otursalar ne olacak yalniz daha iyi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence Kokuyosundur kokunu sen almıyosundur tipini göreydik ona gore yorum yapardık

1|0
    1|0
  • İtici bir duruşunmu var acaba dıştan bakılınca?

0|0
    0|0
  • İki ihtimal var ya çok güzelsin insanlar cekiniyo ya da tam tersi...😎

0|0
    0|0
  • sende ne varki tatlım

0|0
    0|0
  • Takıntılanmış olmalısın diyeceğimde her yerden ayrı bir örnek verdin

0|0
    0|0
    • 3ay

Hadi sadece genclerin oldugu yer olsa neyse dicemde heryerde boyle

• 3ay

Ne alaka türkmenler cekik gözlu

• 3ay

He türkmensen ayrı bir konu tamam (:

Kızlar Ne Diyor 7

• Belki bakislarin rahatsiz edicidir

0|0
    0|0
    • 3ay

Belki cok rahatsiz edici degilde keskin bakarim cogunlukla moralim bozuk oldugu icin bezmis veya kizginda bakarim ama baska yere baksam bile boyle olmasi ne kadar normal

• 3ay

Bigunde gunes gozlugu takip denicem

• Aynı şey bendede var insanların ne sorunu olduğunu artık anlayamıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla halimi anliyosundur cok sinir bozucu

• 3ay

Evet ve yanlış yazmışim canım bendede vardı ama artık değil

• Okulda ben tek oturmayı severim yanımda birine kesinlikle katlanamam belki onlarda öyle düşünüo

1|0
    0|0
  • Belki giyim tarzinla ilgilidir. insanlarimiz modaya uyan kişilere daha farklı davranıyor

0|0
    0|0
  • Dışlamak değil kızsın diye rahatsız etmek istemiyorlardır

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama diger kizlara bakiyorum onlarda oyle bisey yok löp diye oturuyolar

• Biraz alıngan olabilir misin

0|0
    0|0
    • 3ay

Burda bile alınganlık yaptın mesela sana yardımcı olmaya çalışıyorum burda ayrıca ben yazdıklarından anladim alıngan olduğunu sen tipime bakarak nasıl karar verdin cevreme? Ayrıca çokta ön yargilisin sanıyorum

• 3ay

hala tipten bahsediyosun ben tipini görmedim bile dikkat etmedim direk yazdığına göre yazdım alıngan dedin bende bu kadar şey yaşamış birine alıngan diyen birinin çevresi arkadaş ortamı genişki ondan beni anlamadığı için alıngan yazdı heralde diye öyle dedim cevabımı şikayet etmezdin heleki yardımcı olmak isteseydin daha kendine bişey dedirtmeyen biri kimseye yardım edemez sen önce kendine yardım et al bu cevabıda şikayet et

• 3ay

İyi niyetim suistimal edilirse.. sana yardımcı olmaya çalışıyorum hanı acaba hiç bir sebep yokken dedim biraz alıngan mi duygusal mi kaba yorumlar zaten kaldırılıyor ben şikayet etmedim... Belki biri bisey demiştir senden uzaklaştırmaya calisiyodur öyle bisey olabilir mi peki

• Üzüldüm. 😖

0|0
    0|0
Yükleniyor...