Bu tür iğrenç olaylar hakkında görüşünüz nedir?

Genellikle doğuda olan bir meseleden bahsetmek istiyorum şimdi hala var mı bilmiyorum ama olay şu : Bir kadının kocası vefat ettiğinde gelinin sahipsiz kalmaması için kocasının kardeşi kadını sahipleniyor ve hatta ondan da çocuğu oluyor bu nasıl bir mantıktır ya mideleri nasıl kaldırıyor abisinin karısı ile beraber olmaya

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul İzmir Ankara eş degiştirme yapıyorlar grup fantazisi bile yapan var kocalar karıları toplanıyor bunlar okumuş cahil insanlar modern seks fatazileri yapıyorlar oralar çokmu iyi

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla hiç sorma ülke bozulmuş maalesef

• 3ay

Gözümle gördügüm şahit oldugum olmadı

• 3ay

Ya ben sana illa gördün demedim ihtimali ne diyorum

En İyi Kız Görüşü

• Kadına özgür bir birey gibi değil de mal gibi baktıkları için. Nasıl ki artık giymediğimiz kıyafetlerimizi başkalarına vermek yerine ben bunu bir ara giyerim yea der köşeye atarız, kardeşimize veririz. Kadına da o gözle bakıyorlar. Tamamen insanlıktan, iyilikten soğutan, iğrenç gelenekler.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ağzına sağlık kardeşim güzel özetledin cidden

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınlarımızı mal olarak gören onları hayvan gibi döven böyle aptal saptal muamelelere maruz bırakan bütün haysiyetsizlerin çüklerinden tavana asılmasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • Onlar için normal bir durum

0|0
    0|0
  • Bu cahillik ve iğrençliktir bunu destekleyenlerde. Allah ıslah etsin ya.

0|0
    0|0
  • kocasının kardeşi yoksa ne olcak

0|0
    0|0
  • Aşiretler, tarikatler, cemaatler ve onların aptalca kurallarından nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya bende öyle midem bulaniyor iğrenç değil mi bu olaylar

• 3ay

Burası Türkiye ben artık burda duyduğum hiçbir şeye şaşırmıyorum, ben bu ülkede her insandan her haltı beklerim

• 3ay

Kardeş ben kayseri de bir köyde yaşıyom burada da bu tür olay yaşandın valla

• kürtler işte ne bekliyosun eşşek şikenlerden ha eşşek ha kürt

0|0
    0|0
  • Berdel olayı var evet iğrenç bişey

0|0
    0|0
    • 3ay

Berdel nasıl ya bilmiyom cidden

• 3ay

Anlattığın olay işte

• 3ay

Hmm anladim

Kızlar Ne Diyor 13

• Bazi aileler de soguda halen saha devam ediyor adetleri oyleymis.
    Ama bunun turk dil kurumunda ki karsiligi : irz dusmani ( ozur diliyorum ) .
    Allah sapkinlardan korusun bizleri.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet kardeşim iğrenç bir şey namussuzlar bence

• evet bende duymuştum böyle bir olay çok kötü hoş değil

0|0
    0|0
  • İslamda da yok mu bir bak bakalım arastir Hz Fatıma vefat ettikten sonra Hz Alı esinin yeğeniyle evleniyor ve bunu da hz Aliye söyleyen mübarek eşi
    Hemen herseyi Doğu'ya vurmayın 👊🏻✋🏻

0|0
    0|0
  • Yorum getiremiyorum...

0|0
    0|0
  • cahillik

0|0
    0|0
  • Karakter olmazsa bunlar olur

0|0
    0|0
  • Dogru degil ama öyle bir ülkede yasiyoruz ki, kardes cocuklarini evlendiriyoruz...

0|0
    0|0
  • Cehalet.

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şeydir çok pislikce

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın ya çok mu aşiret dizisi izlediniz? Hangi çağda yaşıyorsunuz? Doğuda öyle bir şey yok bende doğuluyum ve nesilden nesile kardeşler abilerinin eşlerine kız kardeş gözüyle bakıyorlar. Tabi bazı insan olmayan varlık var yan gözle bakan onları saymıyorum.

0|0
    0|0
  • Sadece doğuda değil her yerde var bu aile zoruyla olur genlde ya da kadın sahipsizdir filan gönül rızasıyla olabilir ama zorla olması hoş değil dinende sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • Ben de anlamiyorum. Cok berbat bir sey bu. Ben bunu bide esime sordum. Boyle birsey nasil olur. Olmali dedi. Sacma sacma konusma sogutma beni kendinden dedim. kapattim konuyu. Buraz daha konusursa iyice gozumden dusecekti.

0|0
    0|0
  • Peki batıda fantezi olsun diye karısını swing partilerinde paylaşanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
    0|0
    • 3ay

Kardeşim ben urfalıyım zaten aslen ama amacım doğu batı ayrimi değil fakat maalesef çoğu olay orda oluyor

• 3ay

Yuh ya bir de çocuk 🙁😥

• 3ay

Çok güzel bir konuya değindi teşekkür ederim sana kutuplaşma oluyor bir tanesi yazmış kürtler ha kürtler ha kürtler hep sataşmış ayıp neden birşey ırkçılık denen birşey var

Yükleniyor...