Genç ve güzel bir kadın ölünce ülkenin yas tutması, sokağa dökülmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Genç ve güzel bir kadın ölünce ülkenin yas tutması, sokağa dökülmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
bu ülkede her gün onlarca kadın öldürülüyor ancak bu kadınlar güzel yüzlü ve genç olunca ülkede infial yaratılıyor. siz ne düşünüyorsunuz?
bkz: özgecan aslan, münevver karabulut, cansel buse...

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin ikiyüzlülüğü işte daha 2 gün önce biri yakılarak öldürüldü haberlerde dahi görmedim ben.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar temsili. Sokağa dökülen insanlar öldürülen diğer kadınlar için de sokağa çıkıyor. Bırakın insanlar tepkisini belli etsin artık.

0|0
    0|0
    • 3ay

heh ben de diyorum nerede kaldılar, kardeşim göstermesinler demiyoruz elbette göstersinler ben de gösteriyorum ancak hepsine aynı tepki gösterilse özgecanın ya da münevverin sembol olmasına bile gerek kalmazdı burada toplumun iki yüzlülüğününden dem vuruyorum

• 3ay

ya hadi ordan hepsine aynı tepkiymiş asıl sen nerde yaşıyosun. ölümlerin çoğuna ''iyi olmuş, hak etmiş'' deniliyo anca özge gibi masumsa ölen kişi o zaman bir ayağa kalkılıyo onu da millet ''namus'' meselesi haline getirdiği için al daha iki gün önce yakılarak katledildi birisi neden 3. sayfa haberlerinde hepsi? neden internet siteleri magazin yayımlamıyo? bu mu herkese gösterilen tepki, at gözlüğünü çıkar da bir etrafına bak

• 3ay

İnsanları genelleyerek başta yanılıyorsunuz. Kirli söylemleri hepimize dağıtmayın. Kişi kendinden bilir işi. Siz kalabalık yapmayın en iyisi gidin "internet sitelerinden, magazinlerden" ölçün tepkiyi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Genç ve güzel olduğu için sokağa çıkılmıyor , genç ve güzel olduğu için o kadınlar haberlerde gösteriliyor. İnsanların sokağa çıkması iyi birşey ancak bunu bile adam akıllı yapmıyorlar.1 günlük şov yapmak hiç birşeyi çözmez. Tepki göstermek çözüm olabilir şov yapmak değil..

0|0
    0|0
  • sacma salak konusma ya ozgecan cansel veya munevver biri canli canli yakildi oteki intihara suruklendi digeri dograndi bu sekilde bir olumu kimse haketmiyor hemde sucsuz gunahsizlar tek suclari guzel olmalarimi o cirkin biyikli zulbiye halinle baskasina iftiralar etme yureginin cirkinligi yuzunede yansimistir yuksek ihtimalle tek kelimeyle çok kötüsün

0|0
    0|1
  • güzel diye mi yas tutuluyo? hay a. mk beynine sçayım

0|0
    0|0
  • Çirkinsen ölün bile para etmiyor. Böyle bir am-k dünyası işte.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...