Ciddi önerileri olanlar bakabilir mi?

Arkadaşım sandığım bir kişi beni onun daha samimi olan arkadaşıyla arasını bozmakla suçladı, gerekenleri ona söyleyip uzun bir süre görüşmedim çünkü iftira atıldı bana ve birkaç ay sonra o kişi gelip bana selam verdi falan oturup konuştuk bu dargınlık dönemini işte o günlerde kötü zamanlar yaşıyormuş falan filan başkalarıyla da sorunlar yaşamış. şu an konuşuyorum ve içimde kırgınlık geçmiyor eskisi gibi yakın olmak istemiyorum güvenmiyorum da. Okula geri dönünce derine inmemek şartıyla konuşmayı düşünüyorum çünkü başka bir tatsızlık yaşayacak halim kalmadı. Bu olaydan iki ay sonra da oda arkadaşımla ciddi sorunlar yaşadım resmen her şey üst üste geldi. Zaten üni. deki son senem ve artık kimseyle muhattap olmak istemiyorum ciddi manada midem bulandı. Hiç dostum arkadaşım yokmuş bunu anladım yani. Bundan sonra nasıl bir yol izleyebilirim? Çünkü insanlara güvenim çok sarsıldı, kimse göründüğü gibi değil veya ben safın öndegideniyim.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• suyun akışına göre yol ver...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatının her anında bu tür insanlar olacak öncelikle o arkadaşınla samimiyetini minimuma düşür sadece merhaba merhaba olsun hepimizin arkadaşlarıyla sorun yaşadığı kendini yapayalnız hissettiği zamanlar olur ister üniversite olsun ister iş yeri bu olabilir hayatındaki insanlara kalıcı gözüyle bakma ve tabiki kimse göründüğü gibi değil bunun için de yeni tanıştığın insanlara karşı daha mesafeli bir duruş sergile ve onlara daha genis bir açıdan bak belli bir süre mesafeni koru gerisi sana kalmış bunların hepsi geçici sorunlar kolay değil gerçekten çok zor ama geçici bunu düsün sürekli ve pozitif kal insanların ikiyuzlulugunun senin pozitifligini yıkmasina izin verme

0|0
    0|0
    • 3ay

aramızın düzeldiğini sanıyor diye düşünüyorum çünkü beni seneye kaldığı yurda davet etti işte ara sıra gelirsin vs. , açıkçası bir kere giderim o da istemeyerek hani yok yine aramızı bozmaya çalışıyor diye düşünmesin (pek alakası yok belki ama kafasından ne geçtiğini bilemem) ve o arasını bozduğumu sandığı kızla oda arkadaşı olacaklar daha da gitmem diye düşünüyorum.

• 3ay

Bence gitme yüz göz olma daha fazla

• 3ay

doğru aslında, ders çalışmam lazım , yoğunum vaktim yok der çekilirim.

Yükleniyor...