Çok yoruldum, yüzersem her şey geçermiş gibi geliyor?

bunaldım çok bunaldım annem hastaneye yatacak, babam siroz ve yazın başından beri onlarla çalışmam için zorluyorlar. babam bugüne kadar her hayalimle hatta dış görünüşümle de dalga geçmiş biri. ben onlarla çalışmak yerine para biriktirip kursa gitmek istemiştim. üni. hazırlık kursu izin vermediler ve beni kursa gönderecek durumları da yok. işyerinde bütün yük bende. aynı anda içecek yapmak, satış yapmak ve ödeme kabul ediyorum. babamsa sadece oturuyor (durumu ağır değil). iki gün evde kaldım ağlama krizi geçirince. annem gelme dedi. ikinci gün aradım ne yapıyorlar diye. ağzıma s***çtı neyimş kaç gündür yokmuşum. ben iyi değilim gerçekten. hayatım çok değersiz geliyor gözüme. eğer suyun içinde olursam yüzersem her şey geçermiş gibi geliyor. ama işe gitmek zorundayım. hiç arkadaşım dayok. herkes bir şeyler için zorluyor beni. ne yapayım ben?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım inan ki herkesin imtihanı farklıdır güçlü olmal " zorundasın " bu günlerde geçecek inşaallah.. Bol bol dua et Rabbim sesini duyar emin ol..

0|0
    0|0
  • Ne istiyorsan onu yaşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...