Fazla kilolarım varmış benim 😅?

Fazla kilolarım varmış benim 😅?

50 kiloydum. 2 kilo verdim , şu an 48 kiloyum. Sevgilimin itirafı gayet açık 😅. Zaten ben de onunla aynı fikirdeyim. 4 kilo vermem gerektiğini düşünüyorum. Bunun için ne kadar süre seçmeliyim ve beslenirken nelere dikkat etmeliyim?

Güncellemeler:
3ay BOYUM 1.50. SORMAYIN GAYRI. :/

0|0
23|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kürdan gibimi edecek seni
    Tamam kadın dediğin
    Zayıf olacak ama
    Biraz da ele gelir olacak yani 😂
    Ama 50 kilo gayet ideal fazla zayıflama
    Kürdan gibi olursun. Yani 55 felan olman lazım senin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen aynı fikirde değilmişsin onun fikriyle yön değiştirmişsin, bence büyük hata yapıyorsun. Boyun 140 değilse 48 de kilolu olmuyor. 44 olup ne yapacaksın çıra gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bu kişi kadından anlamayan bir ergen belli.

0|0
    1|0
    • 3ay

Ne alaka? Herkes senin gibi düşünmek zorunda mı? Ayrıca boyumu bilmeden ne diye sevgilime laf ediyorsun? Ben de sizin gibi insanlara uyuz oluyorum ama kalkıp "kıdındın ınlımıyın ırgın" demiyorum.

• 3ay

İdealsin diyemem. İdeal değilsin. 1.50 boyun varmış sonradan gördüm. Eğer bu normlar ideal kadına ait ise diğer kadınlara haksızlık yapmış oluruz.
      Medeniyeti ve fikir belirtmeyi çok iyi bilirim, lütfen bunu bana anlatmaya kalkma. Bence devam etme. Uzamasın.

• 3ay

Devam etme, yorumumu şikayet edebilirsin. Ben hakaret etmedim. Uzamasın bildirim almak istemiyorum sizden. "Lütfen."

• Herkes boyu sormuş ben de yaşı sorayım. Yaş kaç? 😄

0|0
    1|0
  • Sevgilin içler acısı iken kendini sevdiğin gibi olman gerekirken onun öyle düşündüğü için onun istediği şekle girmen daha acı.

0|0
    1|0
    • 3ay

Sevgilim sana bin basar, bu 1!
      Sevgilim ol dedi diye değil, aylardır kendim istediğim için kilo veriyorum, bu 2!
      İÇLER ACISI DEDİĞİN ADAM BENİM SÖZLÜM VE SEN ONA KÖTÜ SÖZ SÖYLEYEBİLECEK İNSAN DEĞİLSİN! BU DA 3!

• 3ay

1. si insanları kıyaslaman ne kadar cahil olduğunun göstergesidir bana bin basarmış Benden yakışıklı da olabilir zengin de fakir de vs vs.. ama ikinizinde Düşünce tarzından çok belli kim kime ne kadar basabileceği.
      2si 48 civarı kiloda ki insana kilolu demek yanlıştır hem zayıf sevmem diyor hafif balıketliden bahsediyor hemde 48 kiloyu çok görüyor deri kemik gibi iskelet mi gezdirecek Boyunu belli etsen neyse ona göre haklı ne kadar haksız anlardık.
      3. sü sözlünse sözlüm de sevgilim deme tepki alınca da böyle ergence triplere girme.
      Fazla boş boş baş ağrısı çekemem şimdi işine bak yazma.

• 3ay

Bak şimdi yavrum Öyle hakaretler edip Aklınca cahil cahil konuşarak laf koyup engellemek korkakların işi Öyle saçma s*lak hareketlere gireceksen soru sormazsın burası soru cevap sitesi herkes istediğini söyleme hakkına sahip kimse sana ilişkine taş attığı falan yok bu ne saygısızlık Sevgilinse sevgilin sözlün ise sözlün. ona göre belli et millet de ona göre yorum yapsın. site babanın değil istediğini seçemezsin mantıklı insan gibi fikrini söylersin oturursun aşağa karşındakileri küçümseyecek kadar kimse yüce değil ki ne kadar cahil olduğunu çeşit çeşit konuşmaların ile dile getirmişsin Allahın eziği. G*rizekalı seni.

• boy 1.50 yaş 15 burası iyice cocuk yuvasına dönmüş.

0|1
    1|0
    • 3ay

1.50 boyu olan herkes 15 yaşında mı oluyor? 1.20 boyu olan 45 lik kadınlar da var. Yaptığın yorum da ne kadar sığ düşündüğünü kanıtlıyor.

• Görüntüye göre değil de rakamlara göre konuşması ilginç.

0|0
    1|0
  • Bu kadın değil, bildiğin bostan korkuluğu istiyor. 44 kilo 48 kilo kadın mı olur Allah aşkına?

0|0
    1|0
  • Canım diye hitap etmiş ya la aspdjaskodjaskljd çıldırıyorm sakdjklasjdklajsd

0|0
    1|0
  • 2 kilonun lafını yapan bir saf

0|0
    1|0
  • Ne kadarda. klasik ve isi bilmeyen ergen erkek laflari

0|0
    1|0
  • Ay saçmalamayın 46 ne ağabey spor salonunda 3 katıyla squat basıyoruz biz

0|0
    0|0
  • Boy kaç?

0|0
    0|0
  • 50 kilonun neresi fazla be abartmayin

0|0
    0|0
  • Kilolusun zayıfla

0|0
    0|0
  • Boyunu öğrenebilirmiyim.

0|0
    0|0
  • İyimiş 😅

0|0
    0|0
  • yaw niye kilo veriyosun. bir deri bir kemik oluyonuz sonra.

0|0
    0|0
  • Artık konuşmuyorsunuz galiba 😀

0|0
    0|0
  • Boyun ne kadar?

0|0
    0|0
    • 3ay

40 olursam iğrenç olurum...

• 3ay

42 -44 arası senin için ideal olabilir

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Sevgilin beni görse koşarak uzaklaşır o zaman 😅 yuh 48missin zaten azicik daha zayifla komple kemik yığını haline gel. Tövbe. Sen bence kilo verme sevgiline git biraz beyin al 😁😅

0|1
    1|0
  • Bu seni sevmiyor seven insan sevdigini oldugu gibi kabul eder degistirmeye calismaz

0|0
    1|0
    • 3ay

Ne alaka? Seviyoruz diye 130 kilo olup her türlü kronim hastalığa yakalanmasına da göz yummamız gerekir senin zihniyetinle.

• 3ay

Benim boyumda 1.48 kilom 44 benim sevgilim bana oyle konusamaz

• 3ay

Kızım senin kilon zaten 44. Neyine konuşsun çocuk? Ayrıca ben bu kişiyle sözlüyüm. Ciddi bir ilişkimiz var bizim. Böyle kilo söylemlerine alınmak gibi ergen muhabbetlerini aştık yani.

• " canım bence biraz fazla var "
    Kavgada söylenmez 👊

1|0
    0|0
  • bir Ronaldo bacaklı demedigi kalmamış :D

0|0
    1|0
  • Sevgilin haklı. Ama bence 47 ol yeter

0|0
    0|0
  • İğrenç bir zihniyet seni sen olduğun için sevmiyor da sevdiği hale getirmeye çalışıyor alttaki yorumları da okudum kusura bakma ama bunu senin sağlığını düşündüğü için söylediğinden şüpheliyim.

0|0
    0|0
    • 3ay

3 senemi bu adamla geçirdim ben. Haliyle bizi tanımayan birinin ilişkim hakkında yaptığı yersiz ve hadsiz yorumu dert edecek değilim.

• 3ay

Haddimi senden öğrenecek değilim tatlı kız

• 3ay

Büyü de gel yavrum hadi

• ciddi misin? 40 kiloyum, daha da ne kadar eriycem bilmiyorum. bu durumdan hic memnun degilim. saglik vs..50 kal sakin kimse icin de kendinden odun verme. tavsiyem bu.

0|0
    0|0
  • Sevgilin sacmalamis. Hem cok zayif istemiyor hem de 45-46 diyor. Bence 48 kilo gayet ideal

0|0
    0|0
  • Çocuğa uyuz oldum😂

0|1
    1|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Senin boy kac ki 45 kiloda olursun ya. Yuh 45e fazla diyen ruh hastalari mi var yoksa boyun 150 mi

0|0
    0|0
  • Boyun kaç ki 45 kilo olucaksın 😄

0|0
    0|0
  • ver o zaaman

0|0
    0|0
  • 2 kiloyu ver boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Boyun kaç 150 mi?