merhabalar ben tek çocuğum ve kardeşleriniz sizin hayatınızda neleri değiştirdi komik anılarınız var mı sizler de anlatmak isterseniz dinlemekten keyif alırım :-)

0|0
22|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir tane kız kardeşim var benden 4 yaş küçük. Ama o kadar iyi anlaşıyoruz ki bazen arkadaşım bazen ablam bile olabiliyor. En komik anımız değil ama en yakın zamanda olan komik olay da ben bir ara neredeyse hiç uyuyamıyodum, işte o gün de uyumamışım 37 saat olmuş uyumayalı. Ankarada olanlar bilir ankamall avm var, oraya gitmiştik. Ben de uykusuzluktan artık kafayı bulmuş gibiyim naptıüımdan haberim yok. Neyse işte gratise falan girdik bir şeyler alıyoruz, benim de aydınlatıcı zaafım var resmen hepsini deniyorum. Ordan da aydınlatıcı sanıp bildiğimiz sedefli açık bir renk ruju denedim. Gözlerim de malum uykusuzluktan bulanık görüyo. Ay ben bunu meğer fark etmeden elimle yüzümü falan kaşırken bulaştırmışım. bir de bordo ruj falan da sürmüştüm elime. Bizim kız da görmemiş o halimi neyse alıcağımızı aldık çıktık geziyoruz. Ama bir farklılık var, herkes bana bakıp fısıldıyo ne biliyim kimisi beni yanındakine gösterip kıkırdıyo falan. Ben bu üstün zekalıya sordum bir şey mi var niye herkes bakıyo diye. bir yandan da yürüyoruz. Yan duruyorum ya, tam önümü dönerken bir çocuğa çarptım. Sağolsun o da planlanmış gibi beyaz tişört giymiş. Ulan bir baktım çocuk kıkırdıyo. Sonra tişörtüne bakıyım dedim ki meğer benim suratıma bulaşan her şey bunun tişörte bulaşmış. Sonradan öğrendim ki zamanında hoşlandığım çocuğun, en yakın arkadaşıymış. 😅 yani anlatınca pek komik değil ama o zaman gülmüştüm 😅

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 21

• kızkardeşimle aramızda 2 yaş var, küçükken kovalamaca falan oynarken banyoya saklanırdı ben de çıksın diye raid sineksavar sıkardım kapının altından :D :D sonraa bir kere kelpetenle saçlarını tek tek yolmuştum falan he bide evlatlık aldık seni diye ağlatırdım onu :D :D

1|0
    0|0
  • Kardeş her şeydir. Benim ablam var. Her sıkıntıya düştüğümde, anlatamadığım bir şey olduğunda ona anlatırım. Annem babam ölürse o yanında kalacak inşallah. O bana hep destek oldu. Bende ona. Kardeş adı üstünde. Aynı yerde büyüdün aynı şekilde yetiştirildin. Arkadaş seni anlamaz. Kardeş anlar. Her ne kadar kavga edersen et. Hiç bir zaman silemezsin. Ömür boyu vardir o yanında. Intihar etmeye kalkıştığımda o engelledi. Hep o destek çıktı bana. Düşünüyorumm da onu kaybetsem ne yaparım. Herhalde ilaç bağımlısı olurum ya da intihar ederim..

1|0
    0|0
    • 3ay

allah korusun allah uzun ömür versin tabi ki sev ablanı çok önemli değerli varlıklar onlar ama yine de kendi ayaklarının ütünde durabilmeyi başarabilmeni temenni ederim :-)

• 3ay

Öyle canım sadece ne kadar çok sevdiğimi belli etmek istedim 😊

• 3ay

tamam öyleyse her insan değerlidir ilerde sana bişey olmasını istemem yani :-) kendine dikkat et

• Salincqkta sallanirken ters donmustuk salincaga dolanmistik zor kurtuldum onuda kurtarmistim n3 aglamistim. Merhamet ve koruyucu duygum cok gelisti cunku 8yasimdan beri ona hen bakiyorum ailem calisiyor

1|0
    0|0
  • Ben üc numarayım 🙂 Sblam var evli, sırdaşımdır ve ikinci annemdir. Hemde benden 15 yaş büyük. Abimle pek bise konusulmuyor. Konuyu hemen erkek konulara çekiyor, şakalaşılmıyor da yasıtım olmadığı için 😂 bir tanede benden 20 yaş büyük abim var hic görmedim ama şu an o en güzel yerde 😢

1|0
    0|0
  • He var. Oyun oynarken cama yumruk atmıştı bir zamanlar. Şu anda biraz daha iyi tabi. Güç gösterisi yapıp durup dururken beni ittirmeye çalışıyor falan. Ergenliği atlatmasını bekliyoruz

1|0
    0|0
  • Neler değiştirdi derken? Zaten 2 abim var. Bu soruyu abilerime sormalıyim. Lakin kardeş iyidir.

1|0
    0|0
  • 7 ay öncesine kadar bende tek evlattim :D 18 yaşıma kadar böyleydi sonrasında bir kız kardeşim oldu iyiki oldu canım benim çok seviyorum onu ama bu seferde ben üniversitesi ye başladım

1|0
    0|0
  • guzelden cok kotu anisi var ve ben unutmaya calistikca o yenisini ekliyor.

1|0
    0|0
  • Ömrümü yedi 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kardes guzel deeeee pislik yapınca 😑😑😑😑😑 olsun ama kardes sevilir lan candır onlar

1|0
    0|0
  • İdare ediyorum, deli manyak bir kardeşim var.

1|0
    0|0
  • Komik anım elbette var ama en büyük etkileri sorumluluk yüklenmem oldu.

1|0
    0|0
  • Bende tekim

1|0
    0|0
  • Kardeş iyidie hostur basa beladir 3 kardesiz dhdj

1|0
    0|0
  • Var ama şuanda yanımda değil bir gün elbet bulusacagiz onunla o şimdi çok güzel bir yerde bende onun yanına gitmek için elimden geleni yapıyorum

0|0
    0|0
  • Ben pek sevmiyorum kardeiimi küçüklüğümden beri ailem hep büyüyünce seversin dedi ama olmasaymış keşke

0|0
    0|0
    • 3ay

öyle deme allah gecinden versin ama ailene bişey olduğunda birbirinize destek olabileceksiniz yani yalnız olmayacaksın bu güzel bir şey bence :-)

• sinirlerimi bozup durdu

0|0
    0|0
  • Benim yanlislarimi engellediğini sanarken daha çok yanlis yapmama neden oldu

0|0
    0|0
  • Başına bela oluyolar başka bişeye yaradıkları yok

0|0
    0|0
  • Bende Tekim

1|0
    0|0
  • Var abi lerden hayır yok arayıp sormazlar bile
    Kızlar ise ablamin biri evli ayda yılda bir görürüm oburude evli sürekli annemlerde kalır ik dk bir araya gelsek kavga kıyamet oluyor çok kıskanç bir kardesimde nişanlı sürekli tel elinde. Sohbetimiz sıfır en kucugumuzde ergen konuşulmuyor ama yinede iyiki varlar

1|0
    0|0
    • 3ay

herkes düzenini kurduktan sonra güzel olur eminim bayramlarda annenizin evi şenlenir dolar taşar vallahi :-)

Yükleniyor...