Uzaylilar var mı varsa neden hala gelmediler?

Ibretlik soru sordum duzgun cevaplayin 😂😂

0|0
19|13

En İyi Kız Görüşü

• Adamın uzayda kafası rahat buraya gelip ne yapıcak ki ben olsam ben de gelmem.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 12

• Neden gelsin ki akıllılar onlar bizden özellikle Türkiye gibi kimsenini bir birine saygısı olmadığı yere gelmezdim canımı sokakta mı buldum...
    vignette2.wikia.nocookie.net/.../latest #unutursakkalbimizkurusn

0|0
    0|0
  • diyelim geldiler ee? orda din var mı muhtemelen yok çünkü buraya gelebilenler çok gelişmiş oldugundan demi.. orta dogu ülkelerini düşün onlara ne diyecekler bunlar şeytan vs diyenler bile olabilir. oları düşman görüp ırkçılık yapanlar olacak onlar daha gelişmiş oldugundan dünyadaki bazı felakaetler onlara baglanacak vs vs.. evrim sürecimiz müsait olmadıgı için gelmiyolardır :D

0|0
    0|0
  • mangaldalar

0|1
    0|0
  • Herkezin bir sınırı var evrenin sahibi Allah nasıl dünyaya kuranı getirmişse ya da yasakları koymuşsa yarattığı evrenede bir takım kurallar ve çizgiler koymuştur bize müdahale etmemeleri için yoksa aksi halde iyi veya kötü huylu olanlarla çoktaniç içe olmamız gerekiyodu çünkü tarihe baktığın zaman binlerce yıldır görülüyolar

0|0
    0|0
  • kocaman gezegen nasıl bulsunlar :D

0|0
    0|0
  • Biz başka gezegene gidebiliyormuyuz ki bizde uzayliyiz. Uzayin başka bir yerinde başka bir yaratikda bunu dusunuyordur.

0|0
    0|0
  • Evet bulunuyor...

0|0
    0|0
  • Uzaylı varsa da buraya gelemez panpa

0|0
    0|0
  • Dünyalı olmasam ben de gelmem.

0|0
    0|0
  • Tevbe Estağfurullah. Yoldalarmış Jupiter üzerinden geliyorlarmış.

0|0
    0|0
  • bize bakıp gelip gelmeme konusunda referandum yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Yol çok masraflı olduğundandır

0|0
    0|0
Yükleniyor...