Kuzenimin asker gecesinde oynamadım rezil oldum?

Kuzenimin asker gecesi vardı. Ben düğünlerde oynamaktan nefret ederim, hoşlanmıyorum yani oynamayı da bilmem. Kuzenime asker gecesinden önce durumu anlattım işte kardeşim kusura bakma seninle ilgisi yok ama ben oynamak istemiyorum falan diye söyledim. Anlayışla karşıladı ve tamam dedi. Asker gecesinde bazı saçma kişiler çalgıcıya sürekli anons ettirdiler işte askerin kuzenlerini sahneye davet ediyoruz diye. Kolumdan çekiştiriyorlar falan anlatmaya çalışıyorum oynamak istemiyorum diye yok anlayan. İyice üstüme gelmeye başladılar iyice sinirlendim çocuk gibi ısrar edip duruyorlar yok abi oynamak istemiyorum diyorum anlamadılar bir türlü. Her neyse çalgıcılar falan gitti eve çıktık. Teyzemin eşi ortaya laf atmaya başladı. İşte düğünde oynamayacaksan gelmeyeceksin, öyle burnun havada olmayacak diye laf çakmaya başladı. Emin olsunlar ki oynayanların hepsinden daha çok seviyor ve değer veriyorum kuzenime. İyice sinirlendim.

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Böyle insanlara laf anlatılmaz kardeşim sevmek deger vermek oynamakla ölcülmez ama bunlara laf anlatılmaz yorma kendini isine geldikleri gibi anlayacak herkes, bende hic sevmem oynamayı oynamadım diye de kimse bana laf edemez etsede ettigiyle kalır muhatap olmam konusur konusur susar çok istiyorlarsa kendileri kendilerinden geçene kadar oynasınlar umrum dışılar sana tavsiyem takma laf anlatmaya çalıştıkça ustune geliyorlar :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• teyzenin eşinin dötünü miğeyimmm. lafı soksaydın keşke

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Rezil olmadin oynamak zorunda değilsin ki bunu oncesinde kuzenine de aciklamissin zaten boşver enisteni

0|0
    0|0
  • rezillikle ilgisi olduğunu düşünmüyorum herkes her şeyi sevip her şeye de katılmak zorunda olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi değer vermek osunda busunda oynamak ile belli olacak bir şey değil laf çarptırmak kendi ayıplarından başka bir şey değil belli ki

0|0
    0|0
  • sacmalamis teyzenin eşi, karisamaz kimse o kendisi poposunu kivirsin baskasina karismasin gelip doverim onuda

0|0
    0|0
  • Sacma bir durum

0|0
    0|0
  • İsteyen oynar istemeyen oynamaz. Oynamayla mı deger ölçülür saçmalık.

0|0
    0|0
  • Ohhhhhh olsun sen misin beni engelleyen hiç acımam valla

0|0
    0|0
  • Halt etmiş onlar boşverrr

0|0
    0|0
  • Sende cıkıp 2 ayak öne 2 ayak arkaya yapıp alkış çalaydın yav :)

0|0
    0|0
  • sende deseydin ben eğlenmeye değil kuzenime destek vermeye geldim. bunu oynamadan da yapabilirim diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...