Sizce basit kız nasıl olur?

Davranışları, Konuşma tarzı, Giyim tarzı olarak sizin için basit kız nasıl olur

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• açık saçık giyinen barlara giden oğlanlarla çok içli dışlı olan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• cinsel konularda özgür olan erkekler çapkın öyle kızlar ise basit görülüyor ve sen bir kız olarak bu soruyu soruyosun ezilen halklar ırklar cinsiyetlerin en büyük sorunu aptal olmalarıdır

0|0
    0|0
  • Vücudunu her yerde teşhir eden

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman basit zor diye ayrım yapmadım
    Kız kızdır sorgulamam yürürüm

0|0
    0|0
  • Basit kız genelde nasılımda nasılım gibi sorular sorup millete kendini teşhir eden kişidir. Ne ar ne de namus kavramı oluşmamış, beynini kendine yük eden kişiye basit denir.

0|0
    0|0
  • Paraya ve dış görünüşe gereğinden fazla önem veren kızlar bu kategoriye giriyorlar bence. Görmemiş gibi yapar yola devam ederim..

0|0
    0|0
  • Tam tanımlayamıyorum ama salak benzetmesi diyebilirim

0|0
    0|0
  • Hayır çok yanlış düşünce

0|0
    0|0
  • Biraz kaba bir tabir olacak ama yılışık olan kızlar bayağı bir basit benim gözümde

0|0
    0|0
  • Gotunu basini gostere.. Kasar gibi her erkekle flortlese.. Davranislari kahkaha atip konusan... Boyleleri basitdir... Oro*pudan farklari yok..

0|0
    0|0
  • zekasıyla belli olur

0|0
    0|0
  • hareketlerinden hemen anlarım

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• biz ona basit demiyelim de aciz kiz diyelim. acizliginde kadini ekegi yoktur bacim. aciz insan sahip olduguyla yetinemeyen, bilgi caginda kendini bir kutuda hala cahil birakabilmeyi basarmis, ask iliskilerini de cinsellik olarak gören kendini dikkat cekici hala sokabilmek icin kiliktan kiliga giren zavallilar diyelim.

0|0
    0|0
  • kımle yattıgı bellı olmayan kız

0|0
    0|0
  • Ben sevdigime karsi çok basitlesebiliyorum ya yaaaağ

0|0
    0|0
  • herseye tamam diyen kızlara soylenir sanrm

0|0
    0|0
  • Basit kız ayran gönüllü olan ve her gülüşe kanan kızdır.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...