Babam beni terketti?

annem ile babam mahallede sevgiliymiş. Lise dönemlerinde annem hamile kalmış bana. Annesi kabul etmemiş teyzesine gitmişiz. Babam denilen adamda aldıralım demiş. Sonra Belçikaya gdip köylüsüyle evlenmiş. Yıllarca saklanarak büyüdüm herkes annemi ablam diye biliyor. Şİmdi 19 yaşındaydım. Babam mahalleye geri dönmüş eski oturdugu yere yani.1 oğlu 1 kızı var. Kızı benden 3 yaş küçükmüş. Sonra ananemler bizle barıştı beni çok sevdiler. Annemi affettiler. Ama annem asla babamın kim oldugunu onlara sölemedi. Babamın yüzünü hiç bilmiyorum çünkü daha geleli bir kaç gün oldu. Mahallede dolaşırken iki adam gördüm konuşuyorlardı bir adam dediki dönmüşssün belçikalardan falan anladım ki o babam. Babamı bir gün izledim. Ona çok benziyorum. Ama onu ne yparsam yapim kızamıyorum dün kızına sarılışını gördüm. Ağladım ona çok sarılmak istiyorum. Ama annemin haberi yok gördüğümden oda hiç görmemiş ve çocugu aldırdı biliyomuş. Şimdi ben ne yapacağm?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kafana takma. Düzelmeye bak. Hayatta daha ne Acı çekenler var. Ailesi olmayıp Engelli olanlar var. Takmamaya çalış hayatına geleceğine bak. Daha iyi yerlere gelmeye bak.

Başarabilirsin!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üzüldüm ya..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu yaşta bile annenin seni babandan entegre etmesine izin vermen ne kadar doğru birşey sence? Bence git konuş o adamla. Seni tanıyıp tanımadığını sor. Öğrenmeye çalış gerçekten senin onun kızı olduğunu bilip bilmediğini. Biliyorsa neden konuşmadığını öğren. Muhtemelen annen de onu engellemiş olabilir. Bilmiyorsa da onun kızı olma ihtimalini söyle ona.

0|0
    0|0
  • pembe dizi gibi ulan :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Valla öyle kardeş ama benim yerimde olsan zorlanırsın

• Zor mevzu saklanmaya devam namus cinayetine kurban gidersin.

1|0
    0|0
    • 3ay

hahahaa Saol

• 3ay

İnsallah aklini baba. dedigin degersiz ile bozmazsin. Neyse yolun acik olsun. Tum alternatifleri dusunecek aklin var.

• Senin çlmeni isteyen ve terk edip hiç aramayan birine duygusal bir bağ beslemen ve onun için üzülmüş olman bence yersiz kendini deşifre edip hayatının tümü ile mahfolmasını istemek yerine her şeye yeni bir başlangıç yapman çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Aynı şeyi benim babam yapmış olsaydı ölüm döşeğinde bile olsa onu kurtarmak için kılımı dahi kıpırdatmazdım. İnsani duyguları bir kenara bırakman lazım

0|0
    0|0
  • Bunu yaparsan anneni zor durumda bırakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Türk filmi yeminle... Onu takibe devam, boş ve uygun bir anında sizinle konuşabilir miyim de. Ve anlat her şeyi ona, emin ol senden önce o sarılacak sana. Babalar annelerden daha çok yufka yüreklidir...

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmyorumki eskiden mahallenin en serserisi oymuş şimdide en serti herkes önünde eğilliyor. Kızını herşeyden sakınıyormuş tek kızım diyormuş. Yani beni kabullenemez

• 3ay

Annem çok utangaç biri lisedede annemle babam okulun aşıklarıymış annemde yapmış brşey ama babam reddetmiş beni

• 3ay

O zamanda reddetmesi normal, o yaşta bilinçsiz zaten. Ama olgunlaşmıştır ve 19 yaşındaki kızını reddedeceğini sanmıyorum...

• senin biyolojik babanı tanımana hakkın var tabi adam bunu başta ret ede bilir ailen arasında büyük olaylar çıkabilir fakat senin babanı tanımana hakkın var.

0|0
    0|0
  • Git babana her şeyi anlat. Gidin sarılın, ben dayanamam böyle hüzünlü şeylere

0|0
    0|0
    • 3ay

Babamın ailesi öğrenirse kötü olurmuş. Hem annem karşılarsak beni akrabalarının kızı olarak tanıtıcakmış Hem babamın karısıda var kötü olurmuş

• 3ay

@rococo1 o zaman bu işin hesabını ahirette sorarlar !!! Bir babayı ve evladını kimse ayıramaz

• 3ay

Kendisi bilir riske burada ki kimse girmiyor. Allah akil filir vermis ben gorusumu soyledim

• annenle konuşmalı sın bu olmaz böyle seninde sarılmana hakkın var babana

0|0
    0|0
  • Tatlim gidip konusmalisin ama soz vermesini kimseye solememesini ve asla kimsenin bilmemesi gerektigini ve ona sarilmak istedigini sole telini bul vs bir sekilde ulas ok yan yana gelme once telle ulas nerdensn bu arafa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nesine kızamıyorsun adam seni aldırmak istemiş. Üstüne başkasından çocuk yapmış.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaşının gençliğine veriyorum bunu ayrıca ailesi evlendirmiş

• 3ay

Annen de gençmiş. İstese aldırırmış.

Yükleniyor...