En utandığınız durum ne?

Benim en çok utandığım durum ;
Öğretmenime hocam yerine ismiyle hitap etmemdi :D

0|1
12|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Hocaya anne diye bagarmistim ajskf

1|0
    0|0
  • Çok sıcak kanlı güzel bir garson kıza içimden koparak bahşiş verdim almadı, orda çok utandım. Aklima geldikçe utanirim. Utancimdan saclarimi çekerim hatta:)

0|0
    0|0
  • Altıma işemiştim bizim merdivenleri çıkarken annemde herkese anlatmıştı tüm mahalle sidikli olduğumu biliyordu Ana okulunda iken

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca sadece 1 kere utandım. Utanma duygum yoktur normalde.

Zonguldak'ta 2 senelik üni okudum. İlk sene 2 kisilik özel yurtta kaldım Odada oda arkadasım daha gelmemişti bende bir 31 çekeyim dedim kapıyıda kitlemedim tam 31 e asıldım boşalcam kapı bir acıldı içeri yurttaki odaları temizleyen ablalardan biri girdi benim dalgayı dim dik kalkık gördü hemen dısarı cıktı ogunden sonra bir daha kendisinin yüzüne bakamadım yasıda 30 35 vardı evli cocugu yoktu mk tek utandıgım olau o oldu 2 ay sonrada 1. senem bitti istanbula dondum 2. senede ayrı eve cıktım

1|0
    0|0
  • Bitane kızi arkadaşim sanip kafasına hızlıca şamar attım kiz ağladı çok utandım hatta bende ağlicaktim :/

1|0
    0|0
  • O gün okulda dans yarışması vardı. Arkadaşlarımla ben de yarışmaya katılmıştık. Gösterisi sırası bize geldiğinde sahneye çıkmıştık ve şarkımız çalmaya başladı. Koreografiyi ben yaptığım için en önde duruordum ve şarkının sonunda diğerleri beni havaya kaldırcaktı. Başta her şey yolunda gidiordu;ama şarkı bitip beni havaya kaldırmalarıyla yere kapaklanmam bir oldu!! Kıpkırmızı olmuştum... Hrkes bize gülüodu

0|0
    0|0
  • çok utanırım söyleyemem

0|0
    0|0
  • ilk buluşma :D

0|0
    0|0
  • abime küçükken yürü git demem

0|0
    0|0
  • dışarıda sokakta kızlarla göz göze gelmek. s

0|0
    1|0
  • 6. sınıfa giden bir kız öğrencim bana yani öğretmenine hocam çok çirkinsiniz bu yüzden evde kaldınız dedi

0|0
    0|0
  • Hepp

0|0
    0|0
  • eskiden küçükken tv de +18 şeyler çıkınca ailemin yanında utanırdım şimdi bir boktan utanmıyorum nedense

0|0
    0|0
  • yazıyım bir daha mı utanayım lan :D

0|0
    0|0
  • :D benim din derste hocam anal seks günah mı demem di :D

2|0
    0|0
  • Lisede usumemek için kilotlu çorap giymistim sigara aramasinda hocalar erkekleri tahtaya kaldırıp pantolon pacasunda sigara var mi yok mu diye bakarken benim beyaz kilotlu çorap gözükmesi ve bütün kızların gulmesi o an 😕

0|0
    0|0
  • babama yakalandım

0|0
    0|0
  • vallaha en utandığın büyse ne güzel :) neler çıkıcak burdan ızleyelım :)

0|0
    0|0
  • kızlarla konuşmak

0|0
    0|0
  • Lisedeyken bende yaşadım onu. :)
    Yahu fotoğrafını çekerken bir modele pat diye soyunmanız lazım demiştim. Vallahi boşluğuma denk gelmişti. Adam tuhaf tuhaf baktı bana. 😂

0|0
    0|0
  • Bugün işyerinde bir idda ortaya attım ve kaybettim çok utandım

0|0
    0|0
  • Salak salak cümleler kurup millete hava atmam.

0|0
    0|0
  • Bayan hocama ağız alışkanlımdan dolayı abi dedim

0|0
    0|0
  • Kızların yanında takla atarken düşmek

0|0
    0|0
  • kızkardeşim beni çıplak gördüğü zaman

0|0
    0|0
  • Hic bir seyden utancim yok

0|0
    0|0
  • Babama kankam gibi hitap etmemdi

0|0
    0|0
  • benim var baya :D

0|0
    0|0
  • 31 çekerken arkadaşıma yakalandım

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Pantolonum yırtılmış ve ben bunu tüm gün giyip eve geldikten sonra fark ettim. Gerçekten utançtan yere düşmeme sebep oldu bu olay :D

1|0
    0|0
  • lise zamanında sevdiğim çocuğun önünde rezil olmam asdf üzerime yemek dökmüştü birisi yanlışıkla bir keresinde de önünde düşmüştüm :/

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum =/

1|0
    0|0
  • Kendimi utancağım bir durumun içine sokmam.

1|0
    0|0
  • Ya olmuşturda hatırlamıyorum şimdi. Beynim durdu. 😂😂

1|0
    0|0
  • Herkesin önünde servisten asfalta yapışmam 🙈🙈

1|0
    0|0
  • Ben 4. Sınıftayken öğretmenime baba demiştim seninki yine iyi :D

1|0
    0|0
  • Bende anne demiştim bir ara hshaha

1|0
    0|0
  • Hocama oğlum demiştim 😂😂
    Birde iltifat almaktan utanırım ne diyeceğimi bilemem falan

1|0
    0|0
  • Yazınca yine utanırım olmaz

1|0
    0|0
  • İş yerinde telefonu kapattır kapatmaz müşterinin arkadınsından laf yapmıştım ( telefonu kapatmamışım) 🙈

0|0
    0|0
  • Arkadas bise istedi benimde o an isim vardi veremem arkadan vermem lazim dedim sonra cocugun teki oklari aldi abla bu ne bune diye sormaya basladi 😢😭😭

1|0
    0|0
Yükleniyor...