Hoca bahtın kapanması için büyü yapmışlar dedi Baht kapatmak için büyü yapılır mı?

Bu durumda ne yapabılırım kafam çok karıştı büyüye hocaya inanmak da istemiyorum

0|0
711

En İyi Erkek Görüşü

• yapila biliyor ama bunu hocadan değil kurandan hafifletebilirsin etkisini.
    bak ben şunu ögrenmistim,
    bu iş uc harflilerle yapilir. herkesin cinleri vardir buyu yapildiginda cinler devreye girer
    buyu yaptiran kisinin cinleriyle anlasma yapilir. sonra etkisini gosterir.
    buyu bozduracak hocada yam. aksini yapar. kendi cinlerini gonderir ve o cknlerle yine anlasma yaparlar.. buyu yapilmis kiso bir sure rahat eder. sonra baska skintilar baslar. hatta bir fazla skinti bulastirir sana.
    oyuzden ayetlere yapis derim. kuran oku yavas yavas tesirini azalir bir sure sonra.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• git yanınada bahtını mahtını her tarafı güzelce açıp üflesin sana :D :D

0|0
    0|0
  • Boş işlere inanma

0|0
    0|0
  • sende karşı büyü yaptır :) Baht açma büyüsü hatta onlar 1 yaptırdıysa sen 3 yaptır win-win olsun

0|0
    0|0
  • Bence büyü diye bir şey yok ancak varsa da kıskanan biri yaptırmıştırç

0|0
    0|0
  • Baht açıcı kullan

0|0
    0|0
  • Sen de bunu yedin mi

0|0
    0|0
  • kısmet bağlamak için yapılır..

0|0
    0|0
  • Başka hocaya git yeni şeyler söylesin o da

0|0
    0|0
  • baht açılsın diye yapılır baht kapanmaz... cehennem kapıları gibidir baht , cehennem kapıları kapanmadıgına göre bahtta kapanmaz anladinnnn?

0|0
    0|0
  • Büyü maalesef var iyi birine danış bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bikere bende sahit oldum ama dedn gbi hocayla filan değil ztn kendin anliosn msla benim kiz arkdasm simsiyah surekli kusmaya baslamisti ve gitikce zaufliodu muska yaptnda musjanin oldu yerde kocaman bir el izi cikmisti korknctu yani ve ben oyle gercekten yapan kisilern kaldni dusunmuorm

0|0
    0|0
  • Büyü ne ya... Kanmayın şöyle şeylere, aptalca

0|0
    0|0
  • Zamanında peygamber efendimiz Hz Muhammed (sav) e de büyü yapılmış yapılmaya çalışılmış ben büyüye mecburen inanıyorum keske olmasa ama öyle belki de buna büyü degilde yüklü miktarda enerji göndermek desek daha doğru olur..

0|0
    0|0
  • Acikcasi turkiyede bile bahtin kapandiysa olanak yuksek bu tarz buyuler bulunmakta

0|1
    0|0
  • Inanabilecegin bir hocaya gitmen lazim

0|1
    0|0
  • olabilir

0|1
    0|0
  • Çirkinsin deyip kirmmak istememiş uydurmuş işte bisiler :-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...