Bayramdan sonraki hafta için Antalya'da Otel önerisi?

Arkadaşlar kız arkadaşımla beraber Antalya'da tatil planımız var. 4 gün 5 gece olabilir. Fiyat aralığı 1000-1300 iyi güzel denize yakın. Mümkünse çok * lı. Otel önerilerinizi bekliyorum.
Not: Öğrenciyiz. Max 1500

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim sen 1000-1300 lira ile nereye gidiyorsun? :D barakada mı yatıracaksın kızı? :D

0|0
    0|0
    • 3ay

yeme içme eğlence yol parası hariç. Sadece otel için bu para. bayram sonrası fiyatlar uygun oluyor. azcık baktım ben.

• 3ay

@DiyorumKi__ Bak sana bir hesaplama otelin günlüğü kişi başı 100 olsa (Bunu sadece tek kişi üzerinden değerlendiriyorum çünkü bazı oteller aynı odada kalan sayısını iki ücretle alıyor.) Şimdi 5 gün kalsanız 5 x 100 = 500 bu sana en ucuz maliyet çünkü artık pansiyonlar bile nerden baksan günlüğü 70-100 arasında fiyat biçiyor. Şimdi bunu bir de 150 den hesaplayalım ; 150 x 5 = 750 yapar. Bu güzel ücret fakat çoğu otel iki kişiden alır ücreti kaç kişi kalacaksınız ? diye sorar. Yani kişi başı 100 ise 200 den hesapla. Ortalama o fiyat senin dediğin gibi ama kardeşim antalya da oteller pahalıdır iyi araştır. Deniz manzaralı havuz falan dersen fiyatları biçiyorlar, anasını ağlatıyorlar tabiri caizse iyi eğlenceler.

• gçen hafta kumköydeydim harika otel. sinus kumköy

0|0
    0|0
Yükleniyor...