Komşunuz yavru kedilere su verdi diye üstüne sıcak su döker miydiniz?

Komşunuz yavru kedilere su verdi diye üstüne sıcak su döker miydiniz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yani memlekette böyle insan görünümlü lağım fareleri de var. Kimisi hıncını ağzı var dili yok olan kediden köpekten çıkarır. Kimisi kendinden güçsüz kadına kıza saldırır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Yuh artık ya kadını ne hale getirmişler. İnsanlıktan yoksun mahlukatlar ben olsam bu işin sonunu bırakmam

1|1
    0|0
  • insanlık dışı bir şey aksine yaptığı güzel davranış için teşekkür ederdim

0|1
    0|0
  • Merhametsizlik bu ya insana merhameti olmayanin hayvana mi merhameti olacak insan yoksunlarinin , su verdiği için hayir duasi ederdim :)

0|1
    0|0
  • ben olsam hem suç duyurusunda bulunur hem okkalı bir tazminat davası açardım. paracıkları cebinden okka okka çıktığında mallığının bedelinin ağırlığını anlar kedi dostu oluverirdi... şerefsiz pislik...

0|1
    0|0
  • Bencilliğin bu kadarı da olmaz ki pes yani! İnsanlıktan nasibini almamış duygu özürlü mahlukatlar, herkesin kendileri gibi düşünmesini bekleyen fındık beyinli düşünce zedeler... İnsanda biraz vicdan olur Allah ıslah etsin sizi!..

0|1
    0|0
  • Gormustum bu kadının gonderisini facebookta. Umarim alabilecekleri en agir cezayi alir ilerizekalilar..

0|1
    0|0
  • Bu nasıl bir zihniyet ya..

0|1
    0|0
  • teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • Ben olsam kadına işkence ederdim ölmek icin yalvarirdi bir kadina nasil sicak su doker bir hayvana su verdi diye

0|1
    0|0
  • ya bu nasıl vicdansızlık

0|1
    0|0
  • aaa ne bıcım ınsanlık bu

0|1
    0|0
  • O suyu dökenin evini basina yikmayan ne olsun... bu se*efsizlikten baska birsey degil...

0|1
    0|0
  • Asla

0|1
    0|0
  • utanıyorum baskalari yerine !

0|1
    0|0
  • Vijdan yoksunlari yapar

0|1
    0|0
  • Nefes almasın bu zihniyetler.

0|1
    0|0
  • O şahısları kaynar suya yatıracaksın o zaman üzerindeki kötülükler gider belki

0|1
    0|0
  • O yavru kedilerin sana ne zarari vardi diye sorsan verecek cevabi olurmu acaba o beyinsizin.

0|1
    0|0
  • Yok artık. Ne iğrenç bir haber.

0|1
    0|0
  • Dökeni kaynar kazana atarım, net!

0|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayvan sevgisi olmayan insan merhametsiz insan. Merhameti olmayanın da değeri yok gözümüzde. İnsanı insan yapan sevgi ve vicdanı.

0|1
    0|0
  • Ben de köpegimi gezdirirken bu potansiyele sahip bircok insanımsı yaratıkla karsılasıyorum, gercekten aklım almıyor böyle bir acımasızlıgı.

0|1
    0|0
  • Hayatı dar ederim , elini/kolunu kırarım. Mutlaka bir iz bırakırım böyle serefsizlere. Hiç mi çevresinde eşi dostu yok bu kadının?

0|1
    0|0
  • Sıcak suyu dökenin evini yakmasam iyidir

0|1
    0|0
  • bırak hayvanları artık insanlık ölmüş, kendimizi bu durumdan kurtarmamız gerek önce

0|1
    0|0
  • İnsafsız insan bozuntusu..

0|1
    0|0
  • Hele bir bana döksünler o evi başlarına yıkarım.

0|1
    0|0
  • Onu yapani bulur o balkondan atarim cok ciddiyim

0|1
    0|0
  • Açıksa söyliyeyim bana yapılsa ben o kişiyi gözümü kırpmadan vururdum şerefsiz hayvan düşmanı

0|1
    0|0
  • Allah belasini versin bunu yapanin.

0|1
    0|0
  • o yaşlı teyze amcalardır onlar çok huysuz oluyor böyle konularda

0|1
    0|0
  • Ben yalan nci şahitlik yapabilirim abla. Şikayetçi ol canıma kastetti se

0|1
    0|0
  • Çomarlar gene işte

0|1
    2|0
  • onlar insan değil ki insan olamaz böyle vicdansizlarin allah belasini versin

0|1
    0|0
  • Bem bu Bayanin yanindayim. umarım İzmir de dir

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun... bir kez daha insanımızdan utandım. yavru kedileri bizde besliyoruz. hayvanları çok severim... bu insanların kedilerle ve köpeklere alıp veremediği ne ya?

0|1
    0|0
Yükleniyor...