Neden Rus kızı?

Çoğu erkekler güzelliği bahane ederek Rus kızı diyorda, neden Rus kızı dedikleri apacık ortada. Naz yapmadıkları için Rus kızı diyorlar. Yoksa güzellik falan bahane. Mesela ben Yunanistan göçmeni bir Türk'üm ve güzellikte benimle yarışacak bir Rus kızı tanımıyorum.

0|1
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Ömrümde gördüğüm en mükemmel hatunu Ukrayna'da gördüm market çıkışında. Victoria's Secret modelleri bile hikayeydi yanında, öyle böyle birşey değildi.

Ayrıca bir tanesi ile senelerdir birlikteyim, bir çok da ilişkim oldu.

Bizim kızlar hiçbir konuda ellerine su dökemezler. Olayın nazla falan alakası yok.

'Güzellik falan bahane' diyen de boş konuşuyordur. Aha daha geçenlerde kız arkadaşı geldi Türkiye'ye, 'Hakkaten bizim millete göre kızlarınız tipsizmiş' demiş idi ki bunu diyen ilk kişi kendisi değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Size çirkin denk gelmiş. Ayrıca ben hiç naz yapan ukraynalı görmedim. Hem ayrıca o dediğin market çıkışındaki ukraynalıda benim yanıma gelsin o da benim yanımda hikaye kalır eminim.

• 3ay

@ArchduchessOfDreams Her insanı tanımıyorum, ama çok okumanın ve çok fazla ırktan adam tanımanın getirisi büyük oluyor.

İngiliz, isveçli, norveçli, ukraynalı, rus, özbek, türkmenistanlı, azeri, vietnamlı, gineli, nijeryalı, arap, yunan, ermeni, belaruslu, moldovan, kolombiyalı, brezilyalı insan tanıdım, çoğu birden fazla. Çoğuyla uzun muhabbetim oldu (brezilyalı olan hariç). Şimdi düşününce bayağı da milletten adam tanımışım.

Fransız tanıdığım yok mesela, birkaç italyanla muhattap olduydum da yaşım biraz küçüktü (14).

Çok gezen mi çok okuyan mı bilir sorusu var ya, okuyan biliyor. Okuyunca konuşacak konu bol oluyor çünkü.

Ukrayna (6 senedir yaşıyorum), Rusya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere gibi ülkelere gitmişliğim var. İngiltere biraz yavan gelmişti gerçi, Litvanya bir makina eğitimineydi.

• 3ay

Bu konuyla alakali değil sadece dikkatimi daha öncede çekmişti bir kaç soruda. Bende Italyada 3 sene yaşadım sadece bu yüzden Italyanlar hakkında yorum yapabilirim. Sadece turistik olarak gittiğim yerlerde ki insanlar üzerinden veya sadece o milletten bir kaç kişiyle tanıştım diye genelleme yapamam. Sizin genellemeleriniz dikkatimi çekmişti o yüzden sordum. Teşekkür ederim😊

En İyi Kız Görüşü

• haklısın ruslar yüz veriyo hemen evet diyo. ordaki erkekler bizim erkekler kadar kötü değil. burda rus evet desin mahvederler onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Ben güzel bulmuyorum. Neyini seviyorlarsa. Ben Amerikalı diyorum. Onları daha güzel buluyorum. :D Rusya'ya gitmem, Rus kızı da istemem. Teklif etse, reddederim. Türk isterim ben. He olursa, Amerikalı tabii ki. :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Hâlâm 2 sene önce amerikadan geldi ben o zaman cocuk sayılabilecek bir yaştaydım ve geldiginde ilk sözü "orda da senin yaşında bir sürü çocuk vardı ama hiçbiri senin kadar güzel değildi" dedi. Zaten benim güzellik merakımda burdan gelir

• 3ay

Ya tabii ki, hepsi güzel değildir de, aksanlarını falan da seviyorum. :D Dili, konuşma tarzını. Kültürü falan. Rusça çok kötü geliyor misal kulağıma da. :D Bunlar etken. :D

• Ya ne Rusu ne Almanı nede başka bir yabancısı tatile gittiğimde görüyoruz ne varsa bizimkilerde var. hiç birisine 30 yaşından sonra bakılmıyor bizim yaşlı teyzeler bile onlardan daha güzel..

1|0
    0|0
  • Birçok rusla takıldım , rusça öğrenmemede katkıları oldu işime yarar birçok cümle biliyorum kurabiliyorum , neyse işte. Gerçekten aşırı güzel gerçekten aşırı derece güzeller ve tatlılıklarıda cabası... Hani bir kadında hem aşırı güzelliği hemde aşırı tatlılığı birarada görebildiğiniz bir ırk varsa oda "RUS" ırkıdır fakat kültür olarak kafa yapısı olarak bizden çok farklılar... Yaşam tarzları genelde seks üzerine kurulu ve eğlence üzerine kurulu... 1 ay boyunca her gün her gece diskoya gidebilirsini sabaha kadar oynayabilirsiniz sonra seks yapabilirsiniz saatlerce ama insan bir süre sonra sıkılyo çünkü başka bişey bilmiyolar resmen. Hayatları bunun üzerine kurulu. Bizim türk barzoları şimdi der insan bundan sıkılabilir mi diye.. Eee naparsın görmemiş insanlar tabi ne bekliyon..

0|0
    0|0
    • 3ay

Nerde kaç tanesiyle 'takıldın' tatil beldesinde falansa oralara zaten komple eğlenmeye gider onlar.

Dünya'nın hiçbir yerinde, hiçbir sosyo kültürel sınıfın insanları 7//24 seks ve eğlence endeksli yaşamıyor.

Ama gezmeye falan çok meraklı oldukları doğru. Ayrıca sevgilin varsa her gün sevişmek istiyor ki bu anormal değil o kadar da.

• 3ay

Ben Bulgar kimliğimle gittim :D Türklerle takılanlar para yemek için takılyolar görmemiş değiller :D Ben bulgar oldugum için sorun olmuyodu :D Macırlıgın getirdiği avantaj :D

• 3ay

ruslarla türkler kültür olarak farklı mı? bilgin bizim hristiyan modelimiz adamlar. sıra beklemezler, küfürlü konuşurlar, kabadırlar, nezaketleri yoktur. rüşvet alırlar, her türlü erdemsizliği normal karşılarlar. bir din sebebiyle bazı davranışlarımız farklı ama hayatta karşı duruş neredeyse aynı. doğu toplumu işte.

• Ayak üstü kendini de övdün hani :) Dediğin şeyde haklı olabilirsin. Ve siz de nazı bırakın yahu :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Naz yapmıyorum zaten tarzım değil kezbanlar yapıor ama :D

• 3ay

Eee demek ki o zaman neden rus kızı demene gerke yok seni seven çok :)

• rusları sevmem konuşmaları bana itici geliyor. ama en az 170 175 boyları beyaz tenleri bellerine kadar up uzun saçları mavi olmak üzere renkli gözleri ve şık giyinmeleri manken gibi vucutları elleri ayakları kısaca bakımlı ve manken gibi bir içim su olmaları beni kendilerine çekiyor. rus değilde ukrayna diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Tabi tabi

0|0
    0|0
  • Rüsyada güzellik ortalaması yüksek olduğu için sıradan kizlar bile çok güzel ve çoğunluğu güzel olduğu için kendilerini bisey sanmıyorum ve sadece güzelliğine güvenmiyo. Ama bu sizin de güzel olabileceğiniz değiştirmez resminizi gosterirmisiniz merak ettim

0|0
    0|0
    • 3ay

İnat olsun diye cirkin dersin ama hem gercekte resimdekilerden daha güzelim

• 3ay

Ok. I * waiting

• 3ay

Hadi at

• Özgüvene bak

0|0
    0|0
  • latin amerika'lı kızlar en kolay kızlarmış. bir de bir araştırmaya göre en büyük göğüsler rus kızlarındaymış. bende gördüğüm kadarıyla öyle. bu yüzden olabilir :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bakımlılar fitler

0|0
    0|0
  • çok iddialısın ama ben çirkin olsan da Türk'ü tercih ederim. rusların mezhebi geniş. ben Türk kızı seviyorum

0|0
    0|0
  • Aslında benim için ırk fark yapmaz doğal sarışın doğal mavi ya da yeşil gözlü beyaz tenli zayıf bir hanımefendi olursa tamamdır :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Sarışınlar beyaz tenli olmuyo yalnız. Benim gözlerim kahverenginin en guzel tonunda ve hiçbir mavi veya yesil göz benim gozlerimden daha güzel olamaz.

• 3ay

Süt beyaz değillerdir. Ayrıca kıskançlık yok, çok şükür kimseyi kıskanmaya layık bulmuyorum. Sarışın birinin ten rengi de sarıya yakın buğday rengi olur. Adı üstünde sarışın

• 3ay

herneyse ben böyle seviyorum hangi ırkda varsa evlenirim :)

• Güzellikten ziyade erkeğini anlıyorlar daima pozitifler trip nedir bilmezler ego yapmacık hareketler kendini beğenmişlik onlarda asla olmaz

0|0
    0|0
  • Rus seviyorum çünkü

0|0
    0|0
  • sevdigim br millet degiller kizlarida cekici gelmior... herkesin talebine gore vardir nedeni...

0|0
    0|0
  • Rus kızı degılde bana bembeyaz tenli her ırktan kız güzel geliyor. Bende selanik göcmeniyim bu arada akraba çıkabiliriz :D

0|0
    0|0
  • ya rus kızları seksi ama her şey seks değil bir yerden sonra insan olmak gerekiyor ondan dolayı bizim kızlarımız diyorum

0|0
    0|0
  • Ruslari sevmiyorum sahsen.

0|0
    0|0
  • rus degil beyaz tenli hatun :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Rusların çoğusu beyaz tenli değil. Hem benim baya beyaz bir tenim var yani albinolardan bile daha beyaz tenliyim

• 3ay

tamam işte bende rus sevmem zaten beyaz hatun severim

• yav he he :)

0|0
    0|0
  • kendine çok güvenniyorsun ama fos çıkma sonra ya da fake

0|0
    0|0
    • 3ay

Güvenmek ile ilgisi yok

• 3ay

Evet tanımıyorum çünkü ben olanı söylüyorum

• 3ay

ee bu güvenmek olmuyor mu birazcıkta

• İnsana erkekligini hissettiriyorlar. Sınır tanimiyorlar va çok baglilar.

0|0
    0|0
  • ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça :D

0|0
    0|0
  • Çünkü seks te gercekten ama gercekten çok iyiler..

0|0
    0|0
  • Ruslar fiziksel olarak çok kaba oluyor yav.

0|0
    0|0
  • cevabını vermişsin zaten

0|0
    0|0
  • Bırakta ona insanlar karar versin

0|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlar karar verdi zaten güzel olduğuma

• Bir müdür dosyalarla nasıl ilgileneceğini biliyorsa ruslar da erkeklerle nasıl ilgileneceğini bilir

0|0
    0|0
  • Rus degil norveç isveç civarı asıl güzel ruslar fazla makyaj güzeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rus kızları da açmış onları bekliyor sanki 😭

0|0
    0|0
  • ya bu ne özgüven kanka :-D onlar rus beğeniyor diye sana birimi kalmicak yeterince var olmadı yunan alırsın yabancı alırsın :-D

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok evleneceğim kişi belli benim :)

• 3ay

iyi iste onlar rus begensin her türk kızı da türk erkeğini begenmiyorki benim eski sevglmde Almandı takılma bunlara kendi hallerine bırak :-D

• Ruslar güzel pampa kıskanmayın artık

0|0
    0|0
  • Benim içinde Iskandinav erkeği bir numara 😚😚😚😚😚😚😚😚

0|0
    0|0
  • Oo toprak naber :) salla bunlar trakya kızı görmemiş

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet :) trakyalı kızlar rusalara bin basar

• 3ay