Bu komşulara ne yapmak gerek?

Eve taşınalı 1 hafta oldu. Annemli akşam çekyatı açtı, kapatırken ses çıktı. Üst kattaki adam bağırmaya, söylenmeye başladı. Dün temizlediğim cam kenarımda bugün pis peçeteler vardı. Apartman boşluğuna denk geliyor, belli ki yukarıdan attılar. Aynı şekilde bu sabah üst kattaki kadın bir dünya şey silkeledi balkondan. Benim balkon battı tabi, yeni sildiğiim camlarda öyle. Üstümde 7 kat var, tek tek hepsiyle konuşsam mı yoksa sadece üst katı mı uyarsam silkeleme ve apartman boşluğuna bir şey atmamak konusunda. He bir de bağırma konusunu tabii.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde yanımda bir doktor var.. Kimsesi gelip gitmezler kimse ile konuşmazlar.. Bizimde gelenimiz gidenimiz çok olur.. geçen bana ''Anma çok gelen var pansiyon mu işletiyorsunuz?''demez mi.. Sana ne ulan asosyal canım benim eşim dostum çok senin gibi canım bir mahluk değilim... Sığır resmi çizeceksin halı silkerken ve ''Benim böyle bir kabiliyetim yok ya sizin?''diye yazarak apartman girişine yapıştıracaksın.

0|0
    0|0
    • 3ay

:) çok mantıklı

• 3ay

Valla bakalım, bana kalırsa o kağıdıda söker atarlar ama denemekte fayda var.

• 2ay

Teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Site Yönetimine şikayet et ua da zabıta

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Apartman yöneticisiyle konuş toplantı yapılsın şahsi olarak görüşürsen kavga çıkar daha önce yaşadım biliyorum eğerki aşırı derecede devam ederse bu yaptıkları imza toplayarak attırabiliyorsunuz ev sahibi dahi olsa. Allah sabır versin

1|0
    0|0
  • Yönetici ile konuş oda kapiciyi gezdirsin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Yeni taşındım daha yöneticiyi bilmiyorum ki. Bir de onlar çıkarsa yandık.

• 3ay

Onların çıkması daha iyi. Kapiciya sor yöneticiyi soyler

• Siz bence kendinizi yormayın yol yakınken vazgeçin o evden

0|0
    0|0
  • vur kafayı dal tekme yokat azını bile acdırma 😂😂😂🔫

0|0
    0|0
  • Balkona çıkıp durduk yere ortaya söveceksin bakalım erkeklik yapan olacak mı? Ama bunu bir erkek srkadaşının yapması şart 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bagırma 1 hafta olmuş komşuluk önemli insan gibi konuşmakta yarar var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...