Hayatınızda değişim istiyor musunuz, ne gibi bir değişim?

Hayatınızda değişim istiyor musunuz, ne gibi bir değişim?
Hayatınızda değişim istiyor musunuz, ne gibi bir değişim? Ben çok istiyorum. Mesela başka şehir ama çalışmak zorunda olduğum için şehir dışına çıkmaya cesaret edemiyorum hemen iş bulamam diye.. Mesela saç stilim, kılık kıyafetim ile kafamdaki stile bürünmek istiyorum ama ne ailem ne de yaşadığım mahalle henüz buna hazır degil.. Sizin de var mı size özel değişimler?

#SerseriSorular

1|1
22|4

En İyi Kız Görüşü

• Saclarimi değiştirmek istiyorum😕

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyiyim böyle yakışıklı afagfa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben baktım ki dış görünüşümde değişim yapamıyorum. Kişiliğimi bulma işine giristi.
    Hâlâ arıyorum, bulduğumda bambaşka biri olacağım.

0|1
    0|0
  • kilo vermeye çalışıyorum ama genetik hastalığım olduğundan veremiyorum baktım olmuyor bende başka şehire gidiyorum takipte kal daha neler deniycem bende bilmiyorum haa bu arada köpek bile aldım değişim için

0|1
    0|0
  • Hayatım zaten sıkıcı tekdüze değil hayalleri olanın hayatı hiç bir zaman tekduze olmaz her hedef tamamlandığında yeni bir hedefe başlamak gerekiyor. Ulkemdeki bu konuda yetersizlige üzülüyorum insanlar doktor öğretmen mühendis memur vs yanı iş sahibi olduktan sonra her şeyi öğrenmeyi bırakıyorlar ( benim gorusumce)

0|1
    0|0
  • Degisim :) evvet bir degisim olsun istiyorum sabah kalktigimda, yalniz uyanmamak gibi, onu izleyerek gecirdigim dakikalar, onun nefes alis verisi hissetmek.. Vs vs iste

0|1
    0|0
  • Şehir değiştirmek istiyorum bende.

0|1
    0|0
  • istiyorum geneldede istediğimi yapıyorum değişim olmazsa sıkıcı olur hayat

0|1
    0|0
  • Evimi değiştirmek istiyorum

0|1
    0|0
  • mekan değişikliği istiyorum

0|1
    0|0
  • A dan Z ye herşeyi degistirirdim.

0|1
    0|0
  • başka şehir güzel bir meslek güzel bir aşk

0|1
    0|0
  • baska sehir

0|1
    0|0
  • Evettt ondan kalan herseyi yakip yikip kullerimden yeni bir ben yaratmak istiyorummmm

0|1
    0|0
  • Şu an kilo verip ideal kiloma kavuşmak istiyorum. Bir de sevgilim olsun istiyorum tabikide

0|1
    0|0
  • Erkek kardeşimin saçı uzun, hala da 'kiz gibi' yakıştırmasını yapan var, seni düşünemiyorum

0|1
    0|0
  • Evet istiyorum.

0|1
    0|0
  • saç :)))))))

0|1
    0|0
  • evet yasadıgım ulkeyı ısterım kendımden menunum sımdılık

0|1
    0|0
  • İstemiyorum

0|1
    0|0
  • Değişim istiyorum fakat bu değişim için hiçbir adım atmıyorum. İlginç.

0|1
    0|0
  • Evet sakin bir yere taşınmak istiyorum saçımi kazitmak boyumu 175 yapmak istiyorum olmuyor 😣😂😂

0|1
    0|0
  • Değişim istiyorum. Boş ve dünyalık işleri bırakıp ahirete yönelmek bunun için çalışıp çabalamak istiyorum.
    Nefs ve şeytan rahat bırakmıyor tabi.
    Allah yardımcımız olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla hiç kimse şeyimde değil. İnsanların söylemlerine göre hareket etmiycem ailemi de takmıyorum bu anlamda şimdi yapıp hevesimi alıcam 40 yaşında mi bunları yapıcam

0|1
    0|0
  • insanın hayatın da ömür boyu bir değişim olmazsa , o insanın hayatında da bir gelişim olmaz.

0|1
    0|0
  • Artık evlenip çoluk çocuk sahibi olmak istiyorum mesela

0|1
    0|0
Yükleniyor...