Toplumu Eşcinsellerin Varlığına Alıştırmak İçin Neler Yapılabilir?

Bir gey olarak toplumun escinsellerin varlığına artık alışmasını istiyorum. Escinsellerin artık topumsal hayatta daha görünür olmasını istiyorum. Toplumun bu konudaki onyargilari yıkılsın istiyorum. Rahat rahat sokakta el ele tutuşup öpüşelim, cinsel yönelimimizi özgürce yaşayabilelim istiyorum. Sizce toplumun geylerin varlığına alışması ve benimsemesi için neler yapmak lazım? Homofobikler ve bunun hastalık olduğunu zanneden zır cahiller ve vaaz vermek isteyenler az ötede oynayın 😃

Güncellemeler:
Bir kızla bir erkek nasıl sevgili olarak sokakta el ele tutuşup öpüşüyorsa ben de erkek arkadaşımla bunu yaşamak istiyorum. Hakkım değil mi? Ben bu ülkenin vatandaşı değil miyim? Devlet benden vergi alırken sen gey misin hetero musun diye soruyor mu? Çatır çatır son kuruşuna kadar vergimi almıyor mu? O zaman niye bu ayrımcılıkla mücadele etmiyor?
Ben niye erkek arkadaşımla doya doya özgürlüğümü yasamayayim? Haksızsam haksizsin diyin.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bununla alakalı filmler ve dizilerde Yan rollerle sevdirebilmek lazım karakterlere kime rol verileceği ve konusu da önemli tabi. Dini yargıları bu konuyla alakalı saf dışı da bırakmak lazım :) Türkiye için uzun iş gibi geliyor bunlar

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Son kısımda bakıyorum sen onları dışlıyorsun ama seni kabul etmelerini istiyorsun? Konu senin olabilir ama yorum yapmak serbest bu konuda sana hesabını verecek değil buradaki insanlar. O bir hastalıktır bunu araştır dilediğin kadar. Yabancı bir profesör araştırmalarında bunu kanıtlamaya çok yaklaştı. Kadının biri işyerinde bir kaza geçiyor, gözüne birşey dökülüyor ve canı yanıyor. Bir süre sonra görmemeye başlıyor ve kör oldum diye divane gibi zıplıyor. Her yolu denedikten sonra bizim profa geliyor ve onun araştırmaları sonucu retinanın çalıştığı fakat psikolojik olarak beynin kendini "görmüyorum ben körüm" diye şartladığını ortaya serdi. Özet: Sen kendini psikolojik olarak koşullanmış vaziyettesin ve erkeklerden hoşlandığını sanıyorsun.

0|0
    0|0
    • He yavrum he, bütün escinseller kendini sarılıyor zaten. Bu konuda cahil olduğunu keşke bu kadar belli etmeseydin ve keşke fikir sahibi olmadan önce biraz bilgi sahibi olsaydın.

• Niyeyse tam aksini söyleyen uzman sayısı daha fazla. Dünya Sağlık Örgütü neleri ekledi neleri çıkardı, çok değil 5 yılı almaz kanıtlanması. Onuda geçtim bu toplum değil senin gibileri kabul etmek, elinden gelse yurtdışındaki ülkelerden kovar. Toplum çok şükür sıcak bakacak kadar küçülmedi ve özünü unutmadı.

• Komiksin. Hicbir sey bildigin yok.

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlar istese de istemese de ben böyleyim yapcak bisi yok :)

0|2
    1|0
  • Daha sokakta biz bile öyle dolaşamıyoruz yani zor biraz ama olsa iyi olur tabi 😄

0|1
    1|0
    • Ne kadar ahlaklisiniz

• @Şirktedavicisi ahlakla bir ilgisi yok zaten öyle dolaşmak ahlaksız olmak demek değil sadece demek istediğim yanlış olmadığı halde yinede insanlar yargıliyo yani

• @Şirktedavicisi Sana ne, sen ahlak zabıtası mısın, herkes kendi ahlakından sorumlu. Nicke gel 😂

• dünyada hiç bir yenilik ilk başta hoş karşılanmamıştır üstelik kadın-erkek gibi insanın varoluşundan beri olan en temel ayrım konusunda değişiklerin kolay kolay kabullenilebileceğine pek ihtimal vermiyorum

0|0
    0|0
  • Ben asla şaşırmam ve eleştirmem neden olmasın ki yadırganacak bir durum değil

0|1
    0|0
  • Anlatsan anlamazlar 😕

0|0
    0|0
  • çok düşünülmesi gerek konu bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• avrupa'da bile hala homofobik bir çoğunluk var. rusyayı katmıyorum zaten rusyanın hemen hemen alayı homofobik sayılır. daha dünya alışamadı. Türkiye için daha çok zaman var. gündemimiz de daha acil durumlar varken, bu istek kesinlikle hoş karşılanmaz. Türkiye'den bahsediyorsun... İyi idrak et bunu...

0|0
    0|0
    • Sen Rusya'yı Avrupa'dan mi sayıyorsun?

• Alışırlar zamanla. Bizim toplumumuzun farklı dinamikleri var. Neye ne tepki vereceği çok da net değil.

• bu çok iyimser bir bakış açısı olur. umarım dediğin olur.

• Ben şahsen öyle dediğin gibi yiyişip elleşen gay lez çiftler görürsem çok sert bir biçimde uyarırım. Zaten varsınız neyin kafasını yaşıyorsunuz siz? Neyi kabullendirmeye çalışıyorsunuz? İnsanlık fıtratına aykırı yaşam biçiminizi mi?

0|0
    0|1
  • Annenj getir ben sokakta yapayim iyi olurmi sence? Milletin anasi bacisi var it sokakta yapicakmis gel gungorende yap

0|0
    0|1
  • Ben normal öpüşenlere bile sinir oluyorum siz yapmayın bari. Destekliyorum ama o kadar olmasa

0|0
    0|0
  • Hepsini keserek

0|1
    0|1
  • Sanirim gebermeniz yeterli olur

0|0
    0|1
  • Böyle bir şey kabul edilemez. Alıştırmakta nedir !!!

0|0
    0|1
  • Buranin en az 500 yili var dediginin olmasi icin

0|0
    0|0
  • Çok şey istiyosun cinsel tercihin sana kalmış ama yolda sokakda öyle iki erkek opusurken görülürse kan çıkar muhtemelen 2023 ü bekle bence

0|0
    0|0
  • Bence hiç denemeyin böyle daha heycanlı olursunuz :)

0|0
    0|0
  • Yakinda normal insanlari nasil alistiririz'diye soru sorarsiniz. :)

0|0
    0|0
  • Çoğlmanız lazım

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz bu toplumdan herşeyi bacak arasında saniorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...