Üst komşu yukardan bir şeyler çırptığında zabıta mı çağırılır? gelince ceza keser mi?

Üst komşu yukardan bir şeyler çırptığında zabıta mı çağırılır? gelince ceza keser mi?

Güncellemeler:
3ay güncel
3ay önemli

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bina ve ev durumunu ilgilendiren konular belediyenin zabıta görevlileri ile çözümlendirilir.
    Üsten çırptığına dair resmi ve kabul edilebilir bir deliliniz olmalıdır.
    Eğer bu konu Pazar günü yani bugün yapıldıysa, hiçbir şey tutturamazsınız. Çünkü ilgili mevzuata göre Pazar günü temizlik günü olarak belirlenmiştir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben resim ve video alabilirim kanunen bir zararı olur mu? Mesele balkondan çeksem onlar görülmese olur mu?

• 3ay

Hahah :D Benim abim var ya asker. O çöpünü alır koynunuza verip uyutur derim.

• 3ay

Geldim kardeşim :D

En İyi Kız Görüşü

• Üst komşunun kapısına dayanılır uyarılır, tekrarı olursa oklavayla ziyarete gidilir :D

0|0
    0|0
    • 3ay

uyarmak ve bağırmak ikiside denenmesine rağmen ikiside işe yaramadı :)
      temizmiş. başkalarının mülkünü batırmak ne kadar temizlikse artık :)

• 3ay

Pis kadın işte, onun da başına gelir birgün.

• 3ay

Umarım. Zaten hastayım elim ayağım titriyor. Allahından bulsun.

Erkekler Ne Diyor 2

• Git uyar bence dinlemezse sende onu çırp bu daha etkili olur 😛

0|0
    0|0
    • 3ay

alttan yukarı doğru nasıl çırpabilirim ki:)

• 3ay

Valla o zaman bilemedim şimdi fakat zabitanın yapabilecegi birşey olduğunu zannetmiyorum. En fazla şikayet var der uyarır onu da gelirse tabi. ( Bu arada varsa bir eig'ni alırım yıl olmuş eig almayalı.)

• 3ay

taze bitti :)

• camı kapatırsın sadece

0|0
    0|0
    • 3ay

önceden çırpacağım dese ya da haftada 2 gün vb yapsa neyse kapatırım ama gün aşırı ve ne de çırpacağım vs diyor :)

• 3ay

apartman kac kişilik bilmem. yönetici de yoksa üst komşua "komsu" diyorsan gidip konusursun
      samimi olmadıgında "komsu" diyemezsin. ani "komsu" tuz isteyebilecegin kişidir, halı silkerken uyarır mısın diyecegin kisidir. daha saymasam?

Sadece sabahları günaydın ya da aksamları iyi aksamlar diyecgin kişiye komsu denmez

Kızlar Ne Diyor 2

• bilemedim ki:/

0|0
    0|0
  • Ambulans çağır.

0|0
    0|0
    • 3ay

hahaha çok komikti ambulans çağırda gülelim.

• 3ay

Ciddi söyledim dalga geçmedim. Genelde yaralanma kavga olur. Polis çağır ama ambulansta çağır. Ön yargılı okumayın. Herkes kötü değil.

• 3ay

hıhı

Yükleniyor...