Yunanim, almanim, yarı polonyalıyım EEE?

Ya bu yabancı olma modası yeni çıktı herhalde? Şunların g*tlerini kaldırıp duruyorsunuz. Heryerde kırık türkçeyle konuşup yok yarı bilmem ne haltım, yok melezim...

Bende Bulgaristanlıyım. Sarı saçsa sarı saç, renkli gözse renkli göz ee ne olmuş yani? Aptal gibi heryerde bunu anlatıp, bununla yatıp kalkıp, ben bulgaristanlıyım, yok ismim yabancı, dinim şu, övünme meselesi haline gelmiş iyice.. Sizde çanak tutuyorsunuz buna.
Kimsenin kimseye bir üstünlüğü yok. Bu açlık ne böyle ya? Sıradan güzelliği olan kız bile kendini bir b*k sanar olmuş, g*t kadar site yaşam alanı olmuş. Yokluktaysanızda abartmıyor musunuz?

2|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Onların hepsi yalancı fake, inananlarda gerçek olmasına inanmak istiyorlar sadece, aslında hepsi bildiğimiz kezban inananlarda fantezileri olan tipler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hep özentilik bende çok gıcık kaparım o tiplerden

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bende lazim :D

0|0
    0|0
  • Bende melezim sari gibiyim renkli göz luyum muslumanim falan.. Hatta yunan falanca değil Avusturya ama ovunecek şeyler değil

0|0
    0|0
  • Bin dünyaya değişmem , şu öksüz Türklüğümü.

2|0
    0|0
  • O kızlar osmanlıcı erkeklere oynuyorlar, çünkü zaaflarını biliyorlar.

1|0
    1|0
  • beni söyletme kadın heryerde aynıdır :)

0|1
    1|0
    • 3ay

Erkekler hayatında ilk kez kadın görüyor gibi muamele yaparsa sonuç değişmez. Sonrada ağlarlar 1.50 boyla bilmem ne havası diye. Ee şişiren sensin zaten onları :zd

• 3ay

sen onlara ne bakıyorsun benim kültürümü bilmiyen bir kadınla evlenmem hayatımı zehir etmeye gerek yok :)

• Turk luk ayaga dustu

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen ülkede resmen Türk değilsen ayrıcalıklısın gibi durum oluşmaya başladı. Kendi milletini yerin dibine sok cıkar elin g*tünü kaldır.

• 3ay

Güzellige bisey diyen yok. Guzel olmak suç değil ya sonucta.

• 3ay

Ama o kizlar da bakiyo ki yabancilik prim yapiyo yabanciyim diyolar

• Suana kadar tanidigim hicbiri boyle bisey yapmadi. Belki senin cevren biraz yanlistir

0|0
    0|0
  • Harbiden bende Bulgaristan göçmeniyim bir kere dillendirmedim.

0|0
    0|0
  • Türküm biz napaq aaqq

0|0
    0|0
  • Onları bu duruma getiren ülkemizdeki abazan tayfa

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerizekalılar ya. Sonrada yok Türk kızlarına özgüvenler nereden geliyor yok kezbanlar. Eli yüzü biraz duzgun olan kıza Manken muamelesi yaparsan goruldugu üzere
      bitarafi kalkması için Türk kızı olmasına gerek kalmıyor.

• 3ay

Aynen öyle cinsiyetinin kız olması yeterli. Sosyal medyadan da kıza herkes yürümeye başlayınca kız da ister istemez kendini bir şey sanıyor

• ben Türklüğm ile gurur duyuyorum <3

0|0
    0|0
  • Japonum ben konnichiwa 😊😇

0|0
    1|0
  • Ya hepsin ya hiç ya Türksün ya arkadaşım dersem ırkçı olurum değilim zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynan varmı? Kendine bak.

0|0
    0|0
  • La aynen ben de tatarım ama tatar akrabaların yanında olmadığım zaman kimseye anlatmıyorum özellikle soran olursa evet tatarım diyorum ne var yani sonuçta Türkiyede doğmuşum Türk de geç işte yok ordan göçtük buradan göçtük

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana. Kızın biri Türkmenistanlı gelmiş soru da ben Türk degilim Tr niye böyle dşye soru sormuş. Aptallık ya. Türkiyeli değilim demen daha doğru olurdu dedim. Eksilemiş. Özenti mankurtlar

0|0
    0|0
  • Bunlar hep bazı erkeklerin yabancı seviciliğinden.

0|0
    0|0
  • Tamam gizli. Şimdi yavaşça klavyeyi yere bırak.

0|0
    0|0
  • senin kuyruk acın var galiba sanane kim ne derse desin sen şu an abartmıyo musun acaba? OoO

0|0
    0|0
    • 3ay

Yarası olanlar döşüyor yavaş yavaş. :D hosgeldin

• 3ay

ben yabancı değilim melez falanda değilim ne hoşgelicem

• Neden gizli? Dusuncelerini gizlenerek neden ifade ediyorsun?

0|0
    1|0
    • 3ay

İstemeyerek memleketimi ve fiziksel özelliğim hakkında bilgi verdim. Normalde bunu asla yapmam bu yüzden gizledim. Kimseden korkuma değil.

• 3ay

Yazacagimi bilmiyordum demedim. Memleketimi ve fiziksel özelliklerimi yazdım ama bunları bazıları gibi dikkat ceksin ben suyum buyum bilin diye yazmadim. Istemeyerek ornek verme amacli yazdigim icin buradaki profilimi gizleme geregi duydum. Sende bunu anlamicak kadar malsin

• 3ay

Neden gizlendigini (ki eminim bunu hep yapiyorsundur) sen daha iyi bilirsin. ;)

• Ya zaten saf kan Türk olan cok azdir benimde soyumda ermeni var bulgar var ama Turk kulturuyle mi büyüdüm evet , anadilim Turkce mi evet, ben Türk üm sacma sapan ozentiliklere gerek yok sömürgeci, kanla beslenenlere özeniyorlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Burada diger irklari asagilamiyorum sadece tarihte her sey apacik ortada ama insani olarak tabiki bir sey demem

Yükleniyor...