Türkiye'de 15 yaş altı çocuklara cinsel ilişkiye izin veriliyor (!) Viyana havaalanında Türkiye karşıtı ikinci paylaşım?

Viyana Havalimanı'nda, 'Türkiye tatili sadece Erdoğan’a destek demektir' haberinin yayınlandığı panoda, 'Türkiye, 15 yaş altı çocuklarla cinsel ilişkiye izin veriyor' başlıklı bir haber daha yayınlandı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun müdahalesi sonucu, haber panodan kaldırıldı. Bizde kendi öz kızına evinin bodrumuna 24 yıl boyunca tecavüz eden avusturyalı hakkında bir şeyler yazabiliriz. büyük ihtimalle çocuk gelinlerden bahsettiler ve bunda haklı olabilirler ama bu tamamen ırka ve dine saldıran bir paylaşım.
Türkiye aleyhindeki bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

haber linki: http://www.hurriyet.com.tr/viyana-havalimaninda-ikinci-skandal-40192932

1|0
18|32

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadığım bunlar 13-14 yaşında ilişkiye girenlere ''gençlerin kendi kararı'' demiyor mu?

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu yazıyı ciddiye alıp da twitter gibi sosyal medyadan yorum yapan yabancı ülke dipolamatları oldu. bu kadar alçanılmaz bu kadar türkiye düşmanı olunmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• O spesifik olarak yazılan birşey değil, birilerinin twitlerinin mi ne rastgele seçilmesiyle oraya koyuluyor diye okuduydum.

Avrupa'da bizim ülkenin itibarı falan iyice zedelendiğinden ciddi karşıtlık çıkıyor bu sıralar.

0|1
    0|1
  • 0|1
    0|0
  • tek bir olay kocaman bir ülkeye mal edilemez olayın yanlışlıgı ve adiligi tabiki aşikar ama bunlar kendilerine bakmadan ülkemiz aleyhinde propaganda yapmaya çalısıyorlar bize bunu söyleyenler açık alanda sokaklarda p*rno çeken insanlar

1|1
    0|0
  • Öz kızına yıllarca tecavüz eden bunlar değilmiydi :o

Demek ki Türkiye bunlara iyice koymuş ki bunlar acısını böyle abuk sabuk şeylerden çıkarıyorlar...

Demek ki 4. kez viyanaya dayanma vakti geldi :o

2|1
    0|0
  • Haber yalan degil ama. 13 yasindaki kiza tevavuz ettiler rizasi var dediler. Avrupada bunu kullanir

1|1
    2|0
  • Eski bir cumhurbaşkanımız 30nda 15 yaşında bir çocukla evlenmişse, hükümet destekçisi bir vakit yazarı 13nde bir kızı taciz ettiyse, daha yaşı 10 olmamış çocukların tecavüz edildiği bir kurum için "bir kereden bir şey olmaz" diyebilen bakanlarımız çıktıysa söyleyecek çok bir şey yok. Fakat bunlarada sormak lazım: İngiltere de kürtaj yaşı 15 in altına indiyse kendi ülkenizde hamilelik yaşıda bir o kadar düştüyse neden bu ikiyüzlülük?

0|0
    0|0
  • Avrupada ağır Türkiye karşıtlığı başladı bu konuda haklılarda oraya buraya yazacaklarına aihm de karara karşı çıksınlar.

1|1
    0|0
  • 12 yaşında bekaretini kaptırmayı bir halt sanan modern! avrupalılardan iki yüzlü yaklaşım.

0|0
    0|0
  • Ülke imajı malum. kılavuzumuz malum. Avrupa'daki Türkleri bile gönderecekler. Yakındır

0|0
    0|0
  • milletin azı torba deyilki büzesin bide reklamın iyisi kötüsü olmaz adam yanlış bişeyde yazmamışki dogruları yazmış yalanmı

0|0
    0|0
  • Bunlar bir Viyana kuşatması daha istiyorlar sanırım. Hadlerini aşıyorlar bize uzak yakın fark etmez akıllı olsunlar

0|0
    0|0
  • Türk düşmanlığı normaldir

1|0
    0|0
  • Böyle şeyler oluyor mal varlığı olan bir ailenin çocuğuyum 10 yaşında yönetici oldum mahallenin deli kızı yürüyüş yaparken üstüme atladı beni yere yatırıp tecavüz etti ilkinde bişey demedim sonra tekrar yaptı bu sefer çagirin nikah memuru sünnetci evlenip gerdege giricez diye bagrindi

0|0
    1|0
  • ensar vakfindaki tecavuzler gormemezlikten gelinemez...13 yasindaki kiza rizasi vardi deyip tecavuz etmedilermi?

0|0
    0|0
  • Onlarda zaten 15 yaşlarında bakire kız yok gibi bir şey

0|1
    0|0
  • Avusturya şeyim kadar boyu ile fazla kaşınıyor. Bir sıkımlık canları var hareketlere bak hele.

0|0
    0|0
  • Hadlerini aşıyorlar!

0|0
    0|1
  • Adamlar dusmanligindan dolayi diyor ama dogrulari soyluyolar

1|0
    0|0
  • Zina 2007 de serbest kaldı seks 12/ ye dust haklilar

1|0
    0|0
  • Eshefle Kınıyorum!!

0|0
    0|0
  • Valla o değilde benim tanıdığım bir çok kız 13/14 yaşlarında bakire değil hem de kendi isteği ile para karşıliginda yatiyorlar

0|0
    2|1
  • Serefsiz kansiz tasmali kopekle oldugunu tarihlerinde şan ve serefi olmayan şan ve seref nedir bilmeyen onun bunun tibbi atiklari olduklarini dusunuyorum

0|0
    1|0
  • Türkiye'ye yonelik karalama kampanyasi bunlar

0|0
    0|0
  • yalan degil dogru.. halen guneydoguda ve ic anadoluda 14-15 yaslarinda cocuk gelinler var.

0|0
    0|0
  • Eeee avusturyayi zamaninda az zikmedik

0|0
    0|0
  • Haklılar türkiye de olan şeyler yalan değil ki

0|0
    0|0
  • Yalan değil ama bunlara mı kaldı havalimanlarında bunu haber olarak geçmek

0|0
    0|0
  • doğru. dindar vakıflar yapıyor bunu brde..

0|0
    0|0
  • annenin oğluyla babanın kızıyla ilişki yaşadığı avrupadan ne beklenir?

0|0
    2|0
  • Dünya piyasasını elinde tutan zenginlerin ülke farkı gözetmeksizin ne pislikler yaptıklarını da yazsalar ya? Bizim ülkede de tıpkı tüm dünyada ne oluyorsa o oluyo. Yani bu şerefsizliği yapan bazen tacizci bazen bölgede nüfuz ve çevre sahibi birisi (ağa vs. gibi) bazende sapkın düşünceli zenginler oluyo. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. Herkes önce kendi pisliklerine baksın sonra başkalarını eleştirsin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 17

• Tamam o adamların amacı zaten Türkiye yi kötülemek ama yazdıkları şey yalan mı ki? Bir sürü çocuk gelin var. Bide artık dini nikahtan önce resmi nikah zorunluluğu da kalktı bu demek oluyor ki bu çocuk gelin sayısı daha da artacak. Valla her fırsatta ama Avrupa Türk düşmanı bizi hep kötülüyorlar diye söyleneceğimize ir dakika durup kendimize baksak daha iyi

0|0
    0|0
  • Nereye saldirsinlar kardes, dinde de irkta da curuk carik isler vaf haklilar

0|0
    0|0
  • Türk düşmanlığı fırsatını buldu ve dirildi.

1|0
    1|0
  • Diyanet öz babanın kendi kızından tahrik olabilecegini ve bunun caiz oldugunu acikladi. O degil de bu mu zorunuza gitti?

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin her alanda suyu cikti... milletin böyle düsünmesini ben dogal karsiliyorum...

2|0
    0|0
  • Yahu kanunen 18 yasından önce evlenmek yasak değil mi türkiyede tamam çocuk gelinler var ama bu sadece türkiyede değil ki

0|0
    1|0
  • Salaklar😕

0|0
    0|0
  • Haklılar

0|0
    0|0
  • Kendilerine baksın soysuzlar Avusturya kim!!

0|0
    1|0
  • Şu gereksiz insanların ağzına sakız ettiler güzelim ülkeyi!.. Yazıklar olsun.

0|0
    1|0
  • Utaniyorum 1 kereden birsey olmaz diyen bakanimiz var ulan o kizin hayati karaardi be

0|0
    0|0
  • Yalan mi?

0|0
    0|0
  • Savaş sebebi yemin ediyorum

0|0
    1|0
  • evlilik farklı bir boyut kimsenin memnun olmadığı bir duurmda 15 yaş altına cinsel ilişkide izin verilmesi 18 yaş üstüne bu duurmda karışılmamsı gibi normal bir şey olarak söylenmiş 15 yaşında sevgili görse ayıplayan bir ülkeden bahsediyoruz ne cinsel ilişkisi

0|0
    0|0
  • Dusmanligindan soyluyolar ama dogrulari soyluyolar yalanmi turkiye bu konuda bilincsizlik siniri asti ne kadar igrenc haberler kucucuk cocuklar egitim haklari varken ellerinde nelerle duyuluyo:( ve en kotusude dur denilemiyor turkiye kotuye gidiyor ve cok korkunc

0|0
    0|0
  • Allahın belası pis iftiracılar

0|0
    1|0
  • Türkiye cocuk gelin vakalarının önüne geçmeye çalışırken bazı din adamlarıda garip garip fetvalar veriyor ve o din adamları hala tvlerde konuşabiliyor. Suudi arabiada 12 yaşında kız çocuğu evlendirilir diye bir fetva var mesela (zorla evlendirmek, istismar etmek, cinsel ilşkiye zorlamak aynı şey. Bence bu durumlar dinimizi çok kötü gösteriyor. Hristiyan din adamları çıksa böyle fetvalar verse bizde eleştirirdik yalan yok şimdi. Yinede panoda yayınlamaları ayıp olmuş tabii

2|0
    0|0
Yükleniyor...