Hayata tekrar nasıl bağlanırım?

Üniversiteden mezun olalı 4 sene oldu ve 4 senedir bitik durumdayım. Ne sosyal bir hayat ne bir ilişki ne de bir iş. Bir baltaya sap olamadım. Gün geçtikçede kilo alıyorum. Yakında 90 kiloyu görürüm. Çok mutsuzum. Kendimce yeteneklerim var hayallerim var ama hayallerimin önüne geçen bir ailem de var. Çoğu zaman intihar etmek istiyorum. Hayata tekrar nasıl bağlabilirim bana yardım edin. :(

Güncellemeler:
3ay Sosyal hayatımın olmaması çevremde insanlar olmadığı anlamına gelmiyor. Yeterince arkadaşım, dostum var. Benim sorunum insanlarla değil. Benim sorunum kendimle alakalı. Neyin hayalini kursam elde edememe sorunu. Belki de hayallerim çok yukarıda bilemiyorum. Ama öyle işte.

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ilacın doğa. Bir hafta doğada kamp kurup kendini tanıman gerek.

0|0
    0|0
    • 3ay

Aslında evet bu tip bir şeye ihtiyacım var ama çevremde bu kafada olan bir insan yok. Kendi başıma da kamp yapabilecek kadar cesur değilim maalesef.

• 3ay

Facebook'ta kamp sayfaları var. Topluluk içinde kamp etkinlikleri oluyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• Her sabah uyandığında hayata yeniden bağlanıyorsun zaten haline şükret ailene isyan etme Elimizden gelen şu an bir tek şey sana arkadaş olmak başka bişe yapamıyoruz arkadaşım

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum çünkü senelerdir hayattan kopuğum hayatın dışındayım hiç yaşamadım gibi sanki 27 senem boşa geçti gitti ölü gibiyim aynı

0|0
    0|0
  • Zor degil bir ise gir ayaklarinin uzerinde dur spor yap ve arkadaslarinla vakit gecir. omrunu evde gecirme her gecen gun omrunden bosa giden zaman

0|0
    0|0
  • İş bul, kendi hayatını kur

0|0
    0|0
  • Uni hayatin da mi kotu gecti ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Gayet güzeldi

• 3ay

Ben hayalini kurdugum herseye ulastm valla

• 3ay

Ne mutlu sana.

• Tanımak lazım yardım içinhayallerin şartların eğitimin falan

0|0
    0|0
  • bir işe basla muhakkak faydası olur

0|0
    0|0
  • Konusmak istersen mesaj at dertleselim banada iyi olur 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İşe girip çalışma imkanın yok mu canım

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok işe girdim çalıştım. Kpss çalışıyorum şu an tekrar. Aslında mesele pek iş değil benim için.. Çabalamak istemiyorum. Yaşam enerjim kalmadı.

• 3ay

Niye öyle düşünüyorsunki canım pozitif ol biraz ☀️🕊

• Önce acilen diyet beybii hemen spora yazıl o kilo incekk😇😇 sonra sosyalleşceksin

0|0
    0|0
  • İs bulabilirsin. bide iskurun faaliyetlerine katıl. ben inceledim cok guzel seyler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...