Bir kızla bir ömür mutlu olup olamayacağımı nasıl anlarım? sadece güzel ve alımlı olması yeterlimi?

ailem görücü görmem için beni gezdiriyor.. kız bakıyoruz.. neredeyse hiç beğenmiyorum.. yaşım 34 oldu 1 milyon kızda belki bir tane beğeniyorum, hemde çok beğeniyorum ama ne talih ki oda ya sözlü oluyor ya evli.. dışardan bakarken beğenmediğim bir kızla evliliktede mutlu olmayacağımı sanıyorum ve gerçekten bakarken hoşuma giderse evliliğinde iyi düşünüyorum sizce etkilimi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• hıc bellı olmaz gorucu kızda dıgerlerınden daha ıyı olabılrı sankı aşk evlılıklerı maşallah cok cok mukemmel

0|0
    0|0
    • 3ay

o değilde benim güzellik sorunum var.. kendim 179 boyunda çok kibar tatlı yüzü kız gibi olan cilt güzelliğine sahip ama ruhen % 100 tam bir erkeğim.. belki bir kıvanç burak falan değilim ama minyonum..34 oldum hala 25 zannediliyorum.. ve güzel bir kızın kibar bir kızın bu güzelliği tamamlayacağını düşünüyorum.. kız güzel değilse veya ortaysa ruh güzelliği umrumda bile olmuyor malesef..

• 3ay

Hiimmm anladim o yuzden istiyorsun buna birsey diyememm umarim bulursun ama bazen guzellikde birsey ifade etmiyor

• 3ay

hem sonra güzdl birini sevmek için güzel ya da yakışıklı olma şartımı var..

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayamazsin istihare duasi var arastir
    Ahlagi iyiyse guzelligi iyi ya da fena degilse kacirma derim

0|0
    0|0
    • 3ay

on mumara buldum tesadüfen benden 1 hafta önce nißanlamışlar..

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk görüş önemlidir

0|0
    0|0
  • Benimde en büyük sorunum bu dış görünüşe çok dikkat ederim ama çok yanlış bir düşünce önemli olan ahlakli temiz biri olmasi güzellik gelip geçici güzelliğin gitmesi için bir sivilce yeter unutma

0|0
    0|0
    • 3ay

çok sevdiği bir insanı bir sivilcede cirkinleştiğini düşünmüyorum.. sorunum dış güzelliği yoksa huyu güzel olsa ondan bana sadece dost olur eş değil..

• 3ay

İlla guzel birini istiyosun yani

• 3ay

evet güzelim.. :)

• Dış görünüş de önemli elbet. Ama o düzelir. Yani çirkin bir kadınsa spora gider bakımını yaptırır vs. Ama içinin güzel olması en önemlisidir. Yani bana kalırsa biraz huyuna bak.

0|0
    0|0
    • 3ay

ßimyiye kadar böyle düşünmemiştim.. derinlemesine düşündüğün zaman gerçeklik payı var o dediğinin ama yabi kadında o güzellik yoksa beni çekmiyor kendine.. yani hem güzellik hemde iyi huy arıyorum çok çirkinse boyu kısaysa o dediklerinde çok işe yaramıyor..

• 3ay

Ooo geç kalmışsın o zaman. İlk duydugunda belki kızla konusabilirdin ama. Hayırlısı ya o kız sana yazılıysa yine döner dolaşır sana gelir. Olmassa da demek ki bir hayır varmış dersin😊

• 3ay

aynen ya katılıyorum, hayırlısı..

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunu evlenmeden kesin olarak anlayamazsınız.

0|0
    0|0
  • mantı yaparsa senin için

0|0
    0|0
    • 3ay

kendide mantı givibi olmalıki onuda güzel yiyim.. :)

Yükleniyor...