Viyana havaalanında ülkemiz hakkında yazılan bu iğrenç yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Viyana havaalanında ülkemiz hakkında yazılan bu iğrenç yazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Viyana havaalanında ülkemiz hakkında yazılan bu iğrenç yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Darbe başarısız olunca bunlarda bir kuyruk acısı oluşmuş belli ki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hoş değil ama yalan da sayılmaz.

1|1
    2|2
  • Mağaradan çıkmanın zamanı gelmiş. Avusturya'ya değil AYM'ye tepki göstermeniz gerekiyor. www.haberturk.com/.../1266327-aym-cinsel-istismarda-15-yas-kuralini-iptal-etti

0|2
    0|0
  • Yalan degil sonucta meclis tecevuzculeri birakirsa böyle yasaylada 15 yasa kadar hak verilirse olacagi bu. zaten cocuk gelinler pedofilimiz ülkece rezilllik daha ne olsun

1|0
    1|1
  • Bizde iğrençlik diz boyu da onlar sütten çıkmış ak kaşık mı, bu ne cürret mk. Ne kadar da saygı duyulan bir ülkeyiz.(!)

0|1
    0|0
  • İğrenç yazı Türkiye'de uygulanıyor ona niye gık etmiyorsunuz 😏

1|2
    2|1
    • 3ay

Pedofili yasal mı ülke de

• bence döğru ülkemizde okadar çok tecawuz olayları oluyorki utanılacak bir şey

0|0
    0|1
    • 3ay

Tecavüz var evet ama yasal izinli mi burda yasal diyor

• yuh yaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Yok artık ya

0|0
    0|0
  • B. k at izi kalsin

0|1
    0|0
  • Almancası olanlar çevirsin la cidden öyle mi yazıyor

0|0
    0|0
  • Biraz haklilar gibi..

0|0
    0|2
  • Evet yazi igrenc ama dogru yalanmi? yok mu ulkemiz zaten kucuk yasta evlendirmelerle rekor kiracak yakinda. Cocouklar egitim hakkini kullanamiyolar boyle birsey yok ya. Zorunuza gitmesin bu yazilar gercek bu maalesef bian once son bulsun diyoruz ama 😕

0|0
    0|1
    • 3ay

Abi dalga mı geçiyorsunuz ne rekoru? Doğu'da bazı yerlerde yaygın sadece senin dediğin. Amerika'da bile bak Latin mahallelerini dolu bu tür vakalar. Tamam ben de karşıyım buna ama öyle çok yaygın falan değil. Dediğim gibi Doğu'da bazı yerler dışında yok böyle birşey.

• 3ay

Gerçekleri görmek istemiyorum diye birşey yok. Daha görmedim duymadım. Sanki görüp de yalandır bu dedim. Ayrıca dediğim gibi Amerika'da Latin mahallelerinde de çok yaşanıyor bu hadise. Avrupa'da 14 yaşında milli değilsen alay konusu oluyorsun. Gelip de Türkiye'de böyleymiş rekor kırılıyor falan saçma yani.

• 3ay

@ScreamofTheNight Tamam Şu an seninle burada bunu tartismayacagim cunku turkiye kucuk bir yer degil senin oldugun yerlerde belki yoktur ya da sen sahit olmuyosundur herneyse ben cok gordugum ya da okudugum ya da duydugum icin soyluyorum buraya yalan yanlis yazmak yda dalga gecmek gibi bir niyetim neden olsun cocukmuyum ben bircok kere sahit oldugum icin rekor filan dedim bende asla istemem ulkemi kotulemek ama artik gina geldi yani olan kotu seylerden nediyelim umarim turkiyeyi guzellikler bekliyordur degilse durum kotu 😕

Erkekler Ne Diyor 11

• ''Burası viyana papa dediğimiz dini lider bini geçik erkek çoçuğuna tecavüz ve taciz etti. Kendisi hakkında bir sürü dava açıldı tazminatları viyana olarak biz karşıladık çok gururluyuz.

0|2
    0|0
  • Onlar kendilerine baksın 12 yaşında başlıyorlar ensest desen zaten normal ilişki olmuş hayatlarında avusturya belçika hollanda norveç almanya buralarda olan biteni bıraktılar da türkiyeyemi sıraları geldi

0|2
    0|0
  • Tam bir şerefsizlik. Avrupa'da 14 yaşında milli olmayan çocuk alay konusu oluyor. Bunların yazdığına bak.

0|1
    0|0
  • Kanka neden zorunuza gidiyor? Gercek bu...

2|1
    0|2
  • Sadece bunu yapan safkan o. cugudur.

0|1
    0|0
  • Sonra neden kufrediyorsun diyorlar napim şiir mi yazayım bu o çocuklarına

0|1
    0|0
  • Yazmaları güzel değil ama yazdıkları şey doğru

0|0
    0|1
  • Viyanaya akın edip alayını elden geçiriyoruz beyler.

0|1
    0|0
  • Ne halt oldukları yazdıklarından belli

0|0
    0|0
  • hazımsızlar bunlar

0|0
    0|0
  • birçok yerde öyle zaten bu awk yas olayı yasal olarak hemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...