Sizce neden oğluma bukadar düşkünnum.. ?

Daha onu kucağıma bile almadım daha ona hamile bile kalmadim :(
Daha yaşım 18 ama şimdiden ona hamile kalacağım onu koklayacagim :( mi hayal ediyorum :( neden oğlum benim canım dan bile kıymetli şimdiden kim bilir o dogdugunda nasıl olur :( neden böyle oldum ben artık çalışınca ona kıyafetler bile almayi düşünüyorum böyle kendi odami bir erkek bebek odasına çevirmek istiyorum neden öyl: :(

0|0
1613

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim, daha yaş olarak çok çook gençsin. Elbette hepimiz ilerde çocuğumuz olursa adını şu koyarız, böyle kıyafetler alırız diye düşünüyoruz. Ama bu düşünceleri takıntı haline getirmek pek sağlıklı olmayacaktır. Çünkü hayatın bize ne getireceğini bilemeyiz ki. Şöyle düşün bugün bir isimi beğensek bile o isim yıllar hatta aylar sonra değişebiliyor. Hayatta böyle, zamanla yaşın daha da ilerledikçe fikirlerin düşüncelerin değişecek. Şimdiden bu kadar bu konuyu takıp takıntı yapma. Eğer bu takıntıdan kurtulamayacağını düşünüyorsa yahut daha da ileri bir boyuta taşındığını hissedersen bir yardım almanı öneririm.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Gerçekten nasıl bir görüş yazmam gerektiğini bilemedim ama bu durum normal bende küçük kız çocuklarını görünce eriyorum bitiyorum.. Benimde ilerde umarım bir kızım olur diyorum

1|0
    0|0
  • Fazla şımartmayın şimdiden.

0|0
    0|0
  • Annelik içgüdüsü

1|0
    0|0
  • ya kız olursa?

1|0
    1|0
  • Sünneti var daha isin zor

2|0
    0|0
  • Direklere, uzun ağaçlara, kalın düz varlıklara çok fazla bakma.!.

0|0
    1|0
  • vajinanla dusunuyon

0|0
    2|0
  • Deli bu alın bunu.. Sen oğluna değil neyse :)

1|0
    1|0
  • ulan ne kadar manyak varsa hepsi burda ya :D

2|0
    1|0
  • Biraz büyü değişir düşüncelerin

0|0
    0|0
  • Annelik iç gudulerin ve merhamet duyguların harekete geçmiş ola bilir prenses

1|0
    0|0
  • Çünkü boşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ya psikolojik sorunun var ya ağır basan bir annelik iç güdün var ya da maşallah çok güzel bir trollsünüz hanımefendi...

1|0
    0|0
  • Bir psikoloğa görün bacım diyeceğim de şaka bir yana bazı kadınların annelik iç güdüsü diğer kadınlara göre daha fazladır... :) Senin de öyle sanıyorum ki. Bana kalırsa kıyafet vs. almak için bu kadar acele etme, çocuklarla zaman geçir filan...

1|0
    0|0
  • şizofrensin. tedavi sart.

0|1
    1|0
  • Kafayı sıyırmışsın cunku. Psikolojik destek al. Oglun olcagi ne malum

0|0
    1|0
  • kız olsa napcan?

0|0
    0|0
  • sen enyın kafasını yasıyon

0|0
    0|0
  • Değişik, ben şu an bir erkek çocuğa hamileyim çok düşkünüm sanardım seni düşünemiyorum bile..

0|0
    0|0
  • 18indesin guzelim daha kucuksun hatta cocuk yanlis anlama annd olacak yasta degilsin anne olma yasin gelince zatne hazir hissedeceksin

0|0
    1|0
  • Oğlan olcagindan nasıl bu kadar eminsin? Asdfg

0|0
    1|0
  • Annelik iç güdüsü bir hormon bu sendede bu aralar baya salgılanmış olsa gerek ki ya oğlun olmazsa ne yapacan bacım 😄

0|0
    0|0
  • Hangi troll'den sin

0|0
    0|0
  • Bu normal değil bana sorarsan, altında derinlere ittiğin bir problem olabilir, uzmana görün bence

0|0
    0|0
  • Oha ya küçüksun düşünme böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Şarteller çok pis atmış

0|0
    1|0
  • ne diyon bacı

0|0
    1|0
Yükleniyor...