Yurt hayatı nasıldır?

Yurtta neler yaşanır? Reislik mevzularının aslı nedir? ne gibi problemler yaşadınız? ve yurda yeni gideceklere tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Reislik her yurtta olur. Ama korkma o mevzulardan. Reis dedigin adam kafana silah dayayıp zorla görüşlerini benimsetmeye kalkmaz. O adamın görevi yurtta bütün yıl sessiz sakin huzurlu bir yıl geçirilmesini sağlamak. Arada bir toplantılara davet ederler ona da ister git ister gitme. Yurttaki en büyük sorun insan faktorudur. 6 kışılık odada senden başka beş kişi olur. 4 ü ile anlaşsan biriyle illaki anlaşamazsın. Türkiyenin dort bir yanından akıllısı delisi zekisi malı herkes gelir, ama iyidir yurt hayatı ucuzdur fazla masrafın olmaz. Bir tek saat 12 dedim mi yurdun içine kapanmak zorunda kalırsın. Kafana göre çıkamazsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok sakin

0|1
    0|0
  • Bizde reislik mevzusu olmadı 😂😂
    Ama birine 9 kişi tecavüz etmiş erkek yurdunda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• En büyük tavsiye terliktir efendim

0|1
    0|0
  • Hiç kimseyle problem yaşamadım. Reislik falan filan yok herkes kendi davasında, yurt yönetimi sıkı biraz herhangi bir konuda problem olursa direkt gidip söylersin.

0|1
    0|0
    • 3ay

nerde okudun?

• 3ay

belli değil başvuracam ama çıkar mı bilemiyorum

• 3ay

Çıkmasa da yedekleri takip et, çabuk geliyor nasipliysen asıl listeden girersin inşallah. Şimdi açıklamayı yazmaya üşendim. Aslında gidince de öğrenirsin bizim oda 6 kişilikti ama 2-3-4 olarak değişiyor.

• sakalari coktur ve eglencelidir :)

0|1
    0|0
    • 3ay

hepsi öyle değil :)

• 3ay

ben 1sene kaldim eve ciktim haci guzel yanlari da var kotu yanlari da

• bizim nesille sizin nesil çok farklı

0|1
    0|0
Yükleniyor...